Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet ve ekipman satışı (adana)

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında kuatele tarafından paylaşıldı.

1. kuatele

kuatele Yeni Üye

merhaba arkadasşlar foruma yeni katildim.hemen sormak istiyorum adanada profosyenel anlamda bisiklet ve ekipman satişi yapan yerler varmi ? şimdiden teşekkürler herkese iyi eglenceler

2. byroncots

byroncots Yeni Üye

Seviye:
    ilhan ticaret var sedonaların modellerine bakabilirsin ayrıca kadir usta var adliyenin karşısında bisikletçilerin olduğu yerin yanında bi ara var ordan girince ilerde sağda sokağın başında da yanılmıyorsam sökmen bisiklet var orada da bulabilirsin malzemeleri .. aklıma daha ayrıntılı gelirse yazarım adresleri ..:in:

3. sefiluzman

sefiluzman Yeni Üye

Seviye:
    yine adliyenin karşısında dağ bisikletin sahibi ibrahim usta var, kaliteli parçaları uygun fiyata alabilirsiniz. birde kadir ustayı söylüyorlar ama yerini bilmiyorum.

4. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Nedendir anlamadım bilgisayarın 'print screen' tuşu çalışmıyor. Neyse daha fazla ayrdımcı olmak isterdim ama sadece bu linki verebiliyorum
    http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=36.989862,35.328078&spn=0.002052,0.003616&t=h&z=18&om=1
    Ok fln kayamadığımdan.Bu harita üzerinde tarif edeyim.Yan yana olan iki beyaz bina biri eski diğeri yeni adliye.Bu iki binanın arasında aşağıya doğru gidildiğinde bi ara var.Direk o araya girerseniz İbrahim usta'ya varırsınız.O araya varıp (arkanız adliyelere dönükken) sol taraftaki araya dönüp ilerlerseniz Kadir Usta'nı dükkanına varmış olursunuz.İKisinde de kaliteli parçalar vardır ve iki ustanında işçiliği çok iyidir.TErcih size kalmış ;)

5. gustfrabaa

gustfrabaa Yeni Üye

Seviye:
    merhabalar bende 5 yıl aradan sonra Trabzondan adanaya dönüş yaptım,
    benimde üni döneminde aldığım bir NG 450 Salcano var.. bisiklettimden memnunum ancak daha iyi bir bisiklet alma ihtiyacı hissediyorum..
    ekonomik olarak düzen sağladığımda trek 6000 düşünüyorum
    adanada bu bisikleti görebileceğim yer mevcut mudur?

6. gustfrabaa

gustfrabaa Yeni Üye

Seviye:
    bide arkadaşlar
    bölge haritası arayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim ...

ahmet ozgen bunu beğendi.
  7. PRO|Bisiklet

PRO|Bisiklet Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet gerçekten bildiğiniz başka yerler varsa lütfen yazalım. Benden de: www.sedona.com.tr menulerde bayileri seçin ve Adana'yı seçerek Adana'daki bayileri görün.

8. PRO|Bisiklet

PRO|Bisiklet Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende ekleme yapayım Eski ve yeni adliye yan yana zaten bunların karşılarında Sökmen ticarette dahil diğer birçok bisikletçi bulabilirsiniz, buralarda ekipman, kadro ve tüm yedek parçaları bulabilirsiniz.

9. emre yılmaz

emre yılmaz Üye

Seviye:
    iLhan ticaret artı satmıyo o geçn seneydi..