Bisiklet ve çadırla ege akdeniz turu yapmak isteyen var mı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet ve çadırla eylül 14 e kadar egeyi veya akdenizi gezmek isteyenler buyursunlar güzel bi rota çizelim daha tecrübeli arkadaşları bekliyorum. En azından bir kişi tecrübeli olursa iyi olur.. Önerileriniz görüşlerinizi yazabilirsiniz.TEşekkürler

Scudo

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
Arkadaşın verdiği linkteki turu gerçekleştirecek olan Ozan arkadaşımızla İzmir'de tanıştık ve bize çok yardımcı oldu sağolsun. Eminim size de en az bizim kadar yardımı dokunacaktır. Onlarla beraber Kuşadasına kadar gittiğimiz gün:

(link)

Bu da ondan sonrası:

(link)

• Beğen
Tepkiler: Ozan Yılmaz

cosworth

Üye
Tepki
89
birkaç hafta içinde ısparta muğla yapmayı düşünüyorum tek başıma tarihler uyarsa en azından bi kısmını beraber yapabiliriz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hocam ben Ankaradan çıkıp afyon Uşak İzmir e varmayı ordanda kıyı turu yapıp zamana göre ya Antalyada Bitirmeyi Düşünüyorum.Siz olayı biraz açarmısınız? özel mesaj yollayamıyorum. Rotam hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir de zamanınız ne kadar hocam?

cosworth

Üye
Tepki
89
rotanız gayet güzel. bende ankaradan cıkacağım ama iç anadoluyu bisikletle geçmeyi düşünmüyorum. burdan ıspartaya otobüsle geçip turuma ordan başlamayı düşünüyorum. antalya kemer finike marmaris muğla belki de denizli devam edicem inş. zaman konusu da zaten güzergahım çok uzun olmadığı için geniş geniş kafama esen yerde kalarak yarı tatil yaparak geçmeyi düşünüyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hocam o zaman izmire otobüsle gidelim. Oradan birlikte kıyı turu yapalım hemde tatil yaparız ne dersin?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ankaradan izmire pedal çevirecek ondan sonrada kıyı turuna katılacak varmı?:)

hakan sancaktar

Daimi Üye
Tepki
170
selam pedaldaşlar!!
ben de nasipse 27.7.2009 pazartesi akşamı ankara'dan izmir'e otobüsle geçecem. izmir'den aşağıya doğru sahilden yardırcam. en azından antalya'ya kadar gitmek istiyorum ama olay sararsa adana'dan da çıkabilirim. 19 ağustosa kadar zamanım var. konaklama olarak uyku tulumumla açık hava ve gerekirse çadır olarak planlamaktayım.

ilgili güzergahta pedallayan arkadaşlarla denk gelip, beraber pedallama olasılığımız mevcuttur. umarım karşılaşırız..
herkese kazasız belasız yolculuklar diliyorum..

gezgino28

Edirne-Kudüs turu
Tepki
678
İsim
vizesizgezgin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaslar bende nisan mayis ayinda canakkale marmaris arasi tur yapmayi dusunuyorum 17-18 gun donus otobusle..arkadas ariyorum