Bisiklet üzerinde nasıl işenir?

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
İlginç bir eğitim videosu . Yarışçı arkadaşlara

Yönetim : Gelen tepki ve şikayet mesajlarından dolayı video yayından kaldırılmıştır.

Scudo
Tepki
55
Benim tayt askılı olduğundan lavaboda bile rahatça yapamıyorken bisiklet üzerinde hiç yapamam herhalde

salim kurt

Üye
Tepki
25
İsim
Salim Kurt
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
mantıklı. biz henüz o kadar medeni değiliz dicem ama yol kenarlarında duvar diplerinde sahilde kayalıklarda bol bol görüyoruz. bunu mu yapamıcaz yaaa.. :D

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Dikkat edin üstünüze işemeyin yada arkadaki arkadaşa sıçramasın :) Komedi valla , Türkiye'de olacak iş değil !

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Bu tür görüntüleri büyük turlarda artık daha fazla görür olduk.Kanımca bisiklet üzerinde yapmak, durumun guruptan kopmaya müsait olduğu yerlerde daha çok tercih ediliyor.(rüzgar,hız, vs.).
Genelde rastladığım görüntüler,finish'den uzak,düzlük ve herkesin toplu hareket ederek,yol kenarına yanaşıp,ip gibi dizilerek çişittirmeleri ve pelatona tekrar rahat bir şekilde dahil olmaları...

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
Bisikletçiliğin kendine özgü yazısız kural ya da geleneklerinden biri bu da :)

• Beğen
Tepkiler: Osman D.
Tepki
23
küçükken toprak bi yolda arkadaşlarla denemiştik, rahat olmuştu,

Suat Şahin

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Suat Şahin
Bisiklet
Kron
Bisikletle hızla giderken yapmayı denemek bile saçma :) Şaka bir yana da iyi cesaret

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
triathlon yarışlarında olabiliyor böyle durumlar. genelde çok iddalı yarışçılar başvuruyor böyle yollara. ben kuytu bi yer bulma yolunu seçenlerdenim.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
iddialı yarışçıların büyük abdesti gelince ne yapıyorlar. hadi bi kısım kuytuyu seçiyor da. çok iddialı olanlar ne yapıyor. varmı konu ile alakalı video resim

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
@oktayakgoz arkadaşım ne diyorsun? bu olan bir şey yarışlarda oluyor. hatta bir reportajda var iron mane katılan bir Türk doktor var. Yarış sırasında koşarken altına işemiş , kendi anlatıyordu. sonuç olarak 10-15 saatlik bir yarış bu sıvı tüketmek zorunda kalıyorsun. böyle olasılıklar olabiliyor.

umutcanv

Aktif Üye
Tepki
118
İsim
Umutcan Vurgun
Bisiklet
Carraro
@Mustafa555
Aynen :D bende 10 saat boyunca pedallayıp litrelerce su içmeme rağmen su döktüğümü hatırlamıyorum :D hepsi ter olarak vücuttan atıldı :)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa555