Bisiklet üstünde 1000 KM

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.286
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hayırlısıyla yerleş kardeşim forumdan misafirlerin eksik olmaz söylim ama

Scudo

kronik

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
volkan
Bisiklet
Mosso
Tebrikler iyi cesaret etmissiniz.

Akdeniz sahillerine yerlesme fikride bir o kadar riskli bir karar umarim muaffak olursunuz.

• Beğen
Tepkiler: erkantuc

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
@erkantuc hocam gel sen bunu bi kere daha düşün yarın ola hayrola :)
işin şakası umarım size bu kararı aldıracak kötü şeyler olmamıştır.
kolaylıklar dilerim isteyince tabi ki yapılabilir şimdiden iş bakmaya başlayın o zaman

• Beğen

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@f.emre
Teşekkür ederim dostum[emoji4]

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
(link) bence Sen pucca gibi günlük yaz :islik: hitabetin çok güçlü illaki tur yazısını yazmana gerek yok sen ne yazsan okunur :harika: mesela arabayla yolculuğunu yaz , iş arama sürecini yaz , yeter ki sen yaz :harika: blog aç

• Beğen

ens_ozdmr

Üye
Tepki
17
İsim
Enes
Bisiklet
Mosso
@erkantuc Abi kalemine,ayaklarına sağlık. Senin adına bu güzel giziyi harika bir şekilde bizlere betimlediğinden dolayı eminim ki bizim yaşadığımız hazzın belki de 1000 katını yaşadığın için çok sevindim. Allah bahtını açık eylesin inşallah. Yeni yaşamında başarılar diliyorum. Hakkında her daim hayırlısı olsun abi..

• Beğen

bdemirkiran

Aktif Üye
Tepki
93
Bisiklet
Sedona
Muhteşem bir tur ve anlatım olmuş. Tebrik ve teşekkür ederim.

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@bdemirkiran
[emoji4] teşekkür ederim

Wessaur

Üye
Tepki
28
İsim
Emirhan AVCI
Bisiklet
Salcano
harika bir tur ve aynı güzellikte yazı. eline emeğine yüreğine sağlık hocam :)

• Beğen
Tepki
52
Bisiklet
Carraro
Zevkle okudum, kaleüçağız namı diğer kekova'yı atlamışsın. Geçen yıl İzmir-Antalya turum aklıma geldi tekrar yaşadım. Camel Camping ve akdenizin sıcak kanlı insanları; umarım bundan sonrası içinde aynı heyecanınız devam eder. Herşey gönlünüzce olsun...

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Selçuk KAYRAK
Sıcak mesajınız için çok teşekkür ederim. Umarım herkes gönlünden geçtiği gibi yaşar [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: Selçuk KAYRAK

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
Yaşın 27.Gittin gittin yoksa buralara mahkum kalırsın.Evli olmaman,çocuk olmaması senin için avantaj sayılır fakat anne baba hasreti başkadır.Birde onları düşün.Seni bu yaşlara getiren insanları,tamda sana ihtiyaç duyduklarında yanlarında olmaman burukluk yaratacaktır.Onlar senin büyümeni göremeyecek sende onların yaşlanmalırını.Hiç bir anne baba evladının yanından ayrılmasını istemez.Her daim birlikte ölünceye dek yaşamak isterler.2 çocuk sahibi bir insan olarak evlatlarımın yaşam tarzlarına ve özgürlüğüne saygı duyarım fakat çok uzaklarda yaşamalarını istemem.Çok arkadaşım oldu senin gibi gittiler,özgürce yaşadılar ama hep bir kopukluk hep bir burukluk vardı içlerinde.Anne yada babasını kaybedince kafasını yerlere vuran çok arkadaşım oldu.Keşke bir gün bile olsa hep yanlarında kalsaydım,son zamanlarında daha çok vakit geçirseydim diye.Senin kararına kesinlikle bir itirazım olmaz.Hayat senin.İyi düşünüp karar vermen lazım.Gençlik heveslerine kapılıp ani kararlar alma derim.Hayatta her şeyin zamanı olduğuna inanan bir insanım.Gerçekçi ol.Hayallerini gerçekleştir tabi ki fakat hayallerinin kölesi olma.Her şeyin hayırlısı olsun.

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hiç kendinizi yabancı hissettiğiniz oldu mu? Onlarca yıldır yaşadığınız yerde üstelik. Bir anda gözlerinizin gördüğü herşeyin yabancı gelmesi, buna martılar da dahil. Garip hissedersiniz yüreğiniz burkulur. Burada ne işim var diye sorarsınız kendinize. Yada bunları hakedecek ne yaptım. Binlerce insan içerisinde ya siz varsınız onlar yoktur yada onlar vardır ama siz soyutsunuzdur. O kadar yalnızsınızdır ki omuzlarınıza çarpan insanlara rağmen sanki yüzlerce kilometre ötede bile tek bir canlı yoktur. Bir insanın en iyi dostu yine bir insan mıdır? Yoksa kendisi midir? Yoksa bir hayvan mıdır? Çoğu zaman bir köpek bir kedi binlerce insandan iyi gelir insana. Kabullenemezsin. Düşünürsün ' uzaklarda başka bir Hayatım mı var acaba?' Varsa tüm alışkanlıklarını herşeyini bırakıp oraya doğru yola çıkmalımı insan ? Belki oraya aittir. Onlarca Yıllardır bitmek bilmeyen bir misafirliktesindir. Artık evini özlüyorsunuz belki. Sahi insan ne için yaşar? Alışkanlıkları tekrar etmek için mi? Birilerinin Kopyası olmak için mi? Elâlemin sonra ne der cümlesini duymamak için mi? Varolan düzenin bir parçası olmak için mi? Insan kendi için yaşamaz mı hiç. Ne istediğini neler hissettiğini, nasıl yaşayıp neleri yaşayarak ölmek istediğini seçmek hakkı değil midir? Her gün soluduğun hava belki bugün daha ağır geliyordur. Gömleğinin üst düğmesini hergün açtığından bir Düğme daha fazla açıyorsan içinde can çekişen kimdir?

B

berkay onaylıı

Misafir
Evet hayatı anlamış adam. Öyle güzel yazmışsınız ki; yazınızın başında evden ayrılışınız da bu adam geri dönmeyecek eve dedim kendi kendime, doğruymuş :) İnsan kendini iş verene satıyor. para alıyor aldığı para ev kirası elektrik araba benzi gibi salak saçma şeylere gidiyor. ve zaman geçtikçe bakıyorsunuz ki aslında sadece karnınızı doyuruyorsunuz. Benliğinize dönmüşsünüz, Tebrikler. İnsanlar korkuyor ölümden korkuyor bir şeylere inanıyor. Alıştığı düzenden çıkmaktan korkuyor ve düzende bir yer edinmeye çalışıyor. Oysa bilmiyoruz ki 100 sene sonra ne bu yazılar burada kalacak ne de bu yazılanları okuyanlar Neşet Ertaş'ın dediği gibi (bir anadan dünyaya gelen yolcu)yuz burada ve toplumun, kapitalizmin üzerimizde ki etkilerine göre yaşıyoruz. Halbuki herkes canlı işte tıpkı diğer hayvanlar gibi. Başka şeylere göre değil kendimize göre yaşamamız gerektiğini zaman geçmeden anlamak içerisinde bulunduğumuz durumdan sizin yaptığınızı yaparak kurtulmamız gerek.

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti