Bisiklet üstünde 1000 KM

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
birhayli maceralı bir tur olmuş ve anlatımınız tek kelime ile mükemmel.
kendinize biraz kondisyon yaptıktan sonra emin olun itekleyerek yada komyonla çıktığınız yokuşları çok rahat çıkabileceksiniz hatta bu size zevk vericek.
ayaklarınıza sağlık...

• Beğen
Tepkiler: erkantuc
Scudo
Tepki
49
İsim
Emre Savuran
Bisiklet
Salcano
super tur süper anlatım teşekkürler gitmiş kadar oldum :)

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@_constantine_
TeŞekkürler

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
hiç sıkılmadan okudum, geçen hafta ben de sahilden muğla-antalya turumu bitirip geldim, söylediğiniz yerlerden geçtim ve sizi okurken anılarım tekrar canlandı. fakat ben o rampaları çıkarken bir kişi bile gelip yardım teklif etmedi, hepsini "haydeğğ" diyip pedalladım. bu da sizin şansınız olmuş heheh. :)

• Beğen

BlackJack#

Üye
Tepki
23
İsim
Berat
Bisiklet
Carraro
çok güzel bir yazı elinize sağlık kafamı kaldırmadan okuyorum :D

• Beğen

slhcn

Üye
Tepki
9
İsim
Salih Can
Bisiklet
Giant
Seyahatinizi keyifle okuduk elinize kolunuza sağlık :) Biz de 2 arkadaş Çanakkale'den başlayıp Muğla'da son bulacak bir tur yapacaz inş Ekim aylarının başında şimdiden hazırlıklara, kondisyon çalışmalarına başladık :) Umarım burada sizin gibi bizde hikayemizi bisiklet tutkunlarına paylaşabiliriz :)

akınt

Üye
Tepki
24
İsim
akın
Bisiklet
Scott
çok güzel bir tur ve yazı olmuş. darısı bütün bisiklet sevdalılarının başına.

Abdullah07

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Abdullah
Bisiklet
b'Twin
@erkantuc bey 10 gün geçmiş başvurunuzun durumu ne alemde. Maslakta ev aramaya başladınız inşallah.

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sormayın henüz dönüş yapmadılar. Artık sonuçlansa da ona göre plan yapsak[emoji53]

bulentdasci

Aktif Üye
Tepki
86
İsim
BÜLENT DAŞCI
Bisiklet
Salcano
bende heyecanla takip ediyorum ama tek başına tura çıkmaktansa en az iki kişi diyorum

Bende heyecanla okudum tebrik ederim. Sonuç olarak tek başına mı yoksa iki veya daha fazla arkadaşla mı tur yapmayı tavsiye edersiniz?

• Beğen

suatgecer

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Sedona
güzel bir tur on numara anlatım olmuş emeğinize sağlık, çıralı'daki çadırdan çektiğiniz resim olayı bitirmiş :) sırf böyle bir manzara için hemen yola çıkası geliyor insanın...

• Beğen

comandante

Üye
Tepki
0
İsim
Barış
Bisiklet
Claud Butler
Kapitalist sistem içinde insanlar emeklerini,hayatlarını, onurlarını satarak ancak yaşıyorlar. Arkadaş vahşi kapitalizmin içinde bir nefes almış ne mutlu. Anlatımınız çok güzel, gerçekten bir şeyler yazabilirsiniz bi eğitim ile bunu bi belirteyim. Maceranızı okurken hissettiğim duygu, heyecan ve gıpta idi. Bin insan ister bir insan yapabilir böyle bir deneyimi siz o bir kişisiniz. Bir çok kişiye ilham kaynağı olmuştur eminim yazınız. Ben bir solukta okudum. Ne mutlu size.

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar garip gelecek ama herşeyi geride bırakıp Akdeniz e Yerleşme kararı aldım. Be işim belli ne kalacak yerim. Hayatıma tertemiz bir sayfa açıyorum. Bu ay sonu aracımla Antalya veya Muğla'ya yerleşeceğim. Iş bulana kadar araçta yatacağım. Bulduktan sonra da bir ev kiralar oraya yerleşirim. Dualarınızı eksik etmeyin. [emoji56]

Tepki
9
Bisiklet
Merida
Tur nedeniyle beyne giden oksijen çok artmış anlaşılan, balata yanmamıştır inş. [emoji1].
Ciddi ve oldukça da maceraperest bir karar. Hakkında hayırlısı olsun. Umarım aradığınızı bulursunuz

• Beğen

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hikayeyi baştan bir solukta sona okudum. Vermiş olduğunuz son karar ise en sevindirici kısmı. Antalyaya yerleşirseniz İstanbuldan pek farklı olacağını düşünmüyorum bence muğlayı seçmeniz daha yerinde bir karar olur.

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kefter
Sigortacılık [emoji4] teşekkürler

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
ne mutlu sistemin kölesi olmayıp, arzu ettiği şekilde sistemi yaşayanlara... diyecek başka laf bulamadım.Allah yardımcın olsun, umarım akdenizde hayatınızı kurarsınız. Açtığınız tertemiz sayfayı güzel bi şekilde doldurmanız dileğiyle...