Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet toplamada yardım!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ismetgndz tarafından paylaşıldı.

1. ismetgndz

ismetgndz Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben düşündüm taşındım en sonunda toplama bisiklet almaya karar verdim toplama bisiklet önerilerinizi bekliyorum

Şimdiden sağolun

Not:400tl'i geçmeyecek

2. semihh

semihh Bisikletkolik

Seviye:
    400 tl ye toplama alacağınıza o fiyat civarında sıfır salcano alu veye astro almanızı öneririm :)

3. BULUT ÇELİK

BULUT ÇELİK Forum Demirbaşı

Seviye:
    toplama genelde en üst seviye parçalarda daha makbul..:) sizin bütçenize göre bence hazır bi bisiklet sizi hem uğraştan kurtaracak hemde büyük ihtimal 400 ü geçmemek için pek çok şeyden kısmanıza engel olcak bencede salcano alu veya ikinci el kron sedona gibi modeller daha iyi olacaktır

4. Hakim Arslan

Hakim Arslan Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    400 TL değil de 150 daha ayırırsan forumda ucuz yollu parçalar düşmektedir hem yol hem mtb bölümünde biraz sabırlı olur sıkı pazarlıklar yaparsan toplarsın ama bir bisikletin toplanmasına giden kargo ücreti yaklaşık 100 TL:in: :in:
    bunları da göz önüne al...
    kolay gelsin

5. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sedona borla 350$ bellı bı zamandan sonra arka aktarıcı ve gobeklerı değiştirdiğinizde sızı uzun zaman goturur ;D

Toplama bısıklet bıraz pahalıya mal olur ve ucuz ıstıyorsan alacagın kadroda v fren uyumlu olmasına dıkkat edınkı benım gıbı sedona 781 alıp v fren kullanmak zorunda kalmayın :D

6. efce

efce Yeni Üye

Seviye:
    bencede bu paraya biraz zor toplama bisiklet almak... olur ama ikinci el parçalardan ve eski modellerden bişi yapabilirsin ancak... bence salcano veya sedona borla... bütçeni fazla zorlamadan alabileceğin güzel bisikletler... şimdiden hayırlı olsun... sağlıcakla kal

7. Ali Osman ALPARSLAN

Ali Osman ALPARSLAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    400 tl ye Amoeba hussar kadro,deore ön aktarıcı & aynakol + octalink göbek , zincir, acera vites-fren kolları, kablo setleri , alexrims ac19 ayarında jantlar (göbek ve miller dahil), acera arka aktarıcı , cst 2.35 dış lastik , iç lastik , tranzx gidon gidon boynu , selle royal sele ve sele borusu, kelepçesi , iç lastikler , xcr maşa(remote kolu kilitleme ve sertlik ayarlı) aldım. sende toplayabilirsin bence biraz bekle derim.

8. ismetgndz

ismetgndz Aktif Üye

Seviye:
    bütcem 700tl'ye çıktı salcano ng303sv veya sedona borla alasım var belkide bu fiyata toplama yaparım

9. zeratul

zeratul Yeni Üye

Seviye:
    bütçen bu kadar arttıysa salcanoyu boşver sedona ve kron modellerine bak derim. sıfır olarak kron xc500, sedona borla ya da 741, geotech ascent ya da neon alivio benim önerilerimdir ama forumda güzel 2. el velespitler denk gelebiliyor kadro boyları uyarsa çok hesaplı olanlar var (1:84 boy olunca kadro sıkıntı oluyor mesela bende :) ) bence yeni başlıyorsan toplama düşünme bilgisayar gibi ucuza denk gelmiyor 2 bin lirayı geçmedikçe direk toplanmışını al hatta bazılarında opsiyonlar var alivio-acera ya da lockout maşa gibi bence üşenmeden herkesin önerilerini internetten tek tek araştır kendine en uygun olanını belirle ;) kolay gelsin