Bisiklet Toplamada Yardım :D

ismetgndz

Aktif Üye
Tepki
38
s.a. arkadaşlar yeni bir bisiklet toplamak istiyorum ama bu konuda biraz amatörüm 1000tl bütcem var sizlerin önerilerini bekliyorum :D

yardımlarınız için şimdiden sağolun:D

• Beğen
Tepkiler: İlyas ŞANLI
Scudo

Burak Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
325
Ne gibi bir yardım bekliyorsunuz..daha açıklayıcı olursanız forumdaki arkadaşlarım yardımcı olacaklardır :)

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
@gecesefasi_52fb

kış ayında olduğumuz için daha üst modelleri daha uygun fiyata alabiliyoruz,hem sıfır hem 2.el parçalarda.Bütçeniz de yeni başlıyorsanız gayet iyi ;) sıfır bisiklet bile alabilirsiniz bu fiyatlara.Bisiklet firmalarını bir araştırın,gayet güzel indirimleri bu sıralar.

ismetgndz

Aktif Üye
Tepki
38
@Burak Yılmaz

1000tl'lik bir bisiklet bütcesi ile bisikletin kadro ve tüm kompedanlarının tavsiyesi bekliyorum yani 1000tl'ye bisiklet toplicaksınız :D

bi sorum daha olacak bisiklet toplamak için bisiklet toplama yardımcası site veya program varmı ?

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
@gecesefasi_52fb

1000 TL bütçeye değişik kombinasyonlarda,çok farklı seçenekler oluşturabilirsiniz.

Bir seçenek isterseniz;
Ortalama bir kadro (geotech,salcano,sedona,kron)
Dart serisi ve suntour maşa
Ortalama bir jant seti (alexrims,rigida)
Deore ve Deore lx donanımlı bir set olabilir.

tabi bunlar 2.el ve sıfır karışık alınan parçalar üzerinden

ismetgndz

Aktif Üye
Tepki
38
@kustomizer

bu parçaları internetten temin edebilirmiyim erdoğanlara baktım fakat orda sadece üst seviye parçalar var bide pc toplama yardımcıları varya ona benzer bisiklet toplama yardımcisi yok mu acaba

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
1000 tl ile hazır bisiklet alırsan daha karlı çıkarsın toplamaya kalkarsan 1000 tl yetmez toplamanın en büyük avantajı bisiklette sadece sizin istediğiniz kadro ve sizin belirleyeceğiniz kompedantlar olacaktır ama fiyatı tuzlu olacaktır. hazır bisiklet ise kompedantlar belldir ve sizin bütçenize bağlıdır,alt model yada üst model diye. bence hazır bir bisiklete yönelmeniz ama yinede karar sizin:)

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
ve şu anda size uygun bir kadro bulmak çok zor

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Bu aralar 1000 liraya alınacak en iyi bisiklet sanırım Whistle Miwok 1051V modeli olurdu.
(link)

Kendi sitesindeki fiyata aldanmayın.Whistle'lar burada daha ucuz.Bu model burada 1000 lira civarında.
Üzerinde komple 2010 yeni seri Deore var.(Vites,fren ve göbekler.)