Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet toplama konusunda önerilerinizi bekliyorum.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Kenan Çeliktaş tarafından paylaşıldı.

1. Kenan Çeliktaş

Kenan Çeliktaş Kıdemli Üye

Seviye:
    Selamlar.
    Aslına bakarsanız 1 saat evvel 2. el forumuna girmemiş olsaydım önümüzdeki pazartesi gidip metin bisikletten salcano ng 303 srd alıcaktım.
    Ancak 2. el forumuna girdiğimde aşığı olduğum sedona 781 kadronun satılık olduğunu gördüm. http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=43450
    Arkadaşla konuştuk anlaştık.Bir aksilik olmazsa kadro ve maşayı aldım.Gelelim burdan sonrasına.
    Bu kadro ve maşa üzerine gerekli komponentleri toplama konusunda yardım ve önerilerinizi bekliyorum.
    Komponentler için max 800 tl ayırabilirim.Çalıyor dahi olsak hala öğrenciyiz :)
    Bisikleti daha çok xc ağırlıklı kullanıcam.Arada bir de işte akşamları bir iki bunny hoop denemeside yapabilirim.Bisikletin üzerinde hidrolik set kullanmak istiyorum.
    Bana 800 tl sınırını geçmiycek şekilde gidonundan,jant setine kadar komponent önerisinde bulunursanız sevinirim.
    Daha evvel kullandığım borabay marka çift amörtisörlü çelik yığınını saymazsak bu ilk deneyimim olacak.Tecrübeli abilerim,kardeşlerimden yardımlarını bekliyorum
    Not : Ayrıca maşa hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum.Sizce benim kullanım amacım açısından uygun bir maşa mı?

2. Balkır Şimşekkan

Balkır Şimşekkan Yeni Üye

Seviye:
    Ben Shimano Deore Vites aktarıcı setimi XT ye geçtiğim için satıcam
    Arka aktarıcı ,ön aktarıcı, vites kolları , ruble , zincir hepsi deore bisikletimin üzerindeki orijinal donanım sadece 1 ay kullanıp (hatta 25 gün) XT aldım hepsini bunları elden çıkarmak istiyorum düşünürseniz gerekli bilgileri verebilirim

yusuf gamar bunu beğendi.
  3. Kenan Çeliktaş

Kenan Çeliktaş Kıdemli Üye

Seviye:
    Hocam öncelikle kadroyu ve maşayı alıcam.Yani elimdeki nakit ilk planda buna yetiyor.Komponentleri toplama işi bi 10 gün sonra başlayacak hayırlısıyla.Size uyarsa pm yoluyla yada msn yoluyla set in resimlerini ve fiyatını verebilirsiniz.
    İyi günler.

4. Balkır Şimşekkan

Seviye:
    Tamam ben ürünlerin resimlerini çekip bilgileri özelden size yollarım değerlendirirsiniz, selamlar

5. Balkır Şimşekkan

Seviye:
    Merhaba e-mailinize istemiş olduğunuz bilgileri gönderdim kontrol edip bana bilgi verirseniz sevinirim . selamlar.

yusuf gamar bunu beğendi.