Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Toplama İle ilgili Seçim...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Alp Bedir tarafından paylaşıldı.

1. Alp Bedir

Alp Bedir Yeni Üye

Seviye:
    Öncelikle herkese merhabalar diyorum...
    Ben ne kadar bu işten anlamasam da en azından vites sistemi olsun fren sistemi olsun ve diğer ayrıntıları da dahil olacak şekilde tamamen kendi zevkime göre bir bisiklete sahip olma hevesini söndüremedim gitti. Sonuç olarak burdaki tanıdığım bir bisikletçi ile konuştum ve birleştirmeyi kendisinin çok cüzi bir miktara yapabileceğini söyledi. Kendime 28' inç bir bisiklet toplamayı düşünüyorum. Kullanım alanım da şehir içindeki çoğunlukla az veya orta eğimli asfalt yollar. Yol gidonu düşünmüyorum. Parçaları 2. el olarak alacağım. 400lira bir bütçem var. Kadroyu bulmak zor olmayacak onu bir kenara koyabilirim. Aynı bisikletçi abi bana ucuza hafif düz maşa bir kadro da ayarlıyacak. İşte kadro dışında 400liralık bir bütçe ile neler yapmam gerekir kullanım alanım için yeterli bisiklete sahip olabilmek için ve zevkle kullanabilmem için. Açıkcası illallah etmek istemiyorum artık :D Şimdiden teşekkürler ilgilenen arkadaşlara...

2. Alp Bedir

Alp Bedir Yeni Üye

Seviye:
    Sayın Ferhat Şener özel mesajınıza cevap veremiyorum 50 mesaja ulaşamadığımdan. Biraz yeniyim de ayıptır söylemesi :) Teklifiniz gerçekten çok uygun olur benim de tam aradıklarım desem heralde yerinde bir laf etmiş olurum. Msn adresimi bırakıyorum. Ekleyin görüşelim. Teşekkür ederim ilginize :)

Msn: alp___bedir@hotmail.com