Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Tercihi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında king diamond tarafından paylaşıldı.

1. king diamond

king diamond Yeni Üye

Herkese merhabalar abiler kardeşler=)

Aranıza yeni geldim şuan bir bisiklete sahip değilim önümüzdeki 1 2 gün içerisinde almayı düşünüyorum.Bir çılgınlık yapıp istanbuldan eskişehir e gitmeyi planlıyorum.Tabi gidebilirmiyim bilmiyorum ama yol üstünde konaklama imkanımın olduğu şehirler olduğu için 1 gece konaklamalı düşünüyorum.Onun dışında da Eskişehir civarı şehirlere de bisikletle gitme planlarım var.Kullanım amacı bu olcak genelde.Bu tarz bir kullanım için 400 liralik bir bisiklet var mıdır sizce?Pek bilgim olmadığı için bu konularda araştırma yapmadım bu konuda bilgili insanlara sormak daha mantıklı geldi.

İşin özü hem uzun yolda hem de şehir içinde kullanılabilcek 400 liraya bir bisiklet arıyorum.Öğrenci bütçesi ancak bu kadar çıkıyor.Biraz kasarsam 500 liraya kadar çıkabilirim ama bu bütçemi pek sarsar

Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Furkan köleoğlu bunu beğendi.
  2. Furkan köleoğlu

Furkan köleoğlu Aktif Üye

Seviye:
    ng 650 veya kron xc 250 al 1 50 lik yol lastigi far çanta ufak tefek şeyleri tamamla ve kendinden emin şekilde pedalla

3. uzman_bisiklet_ci16

uzman_bisiklet_ci16 Yeni Üye

Ben uLaşcan aramıza hg

4. king diamond

king diamond Yeni Üye

Peki hocam bu bisikletlerin ortalama fiyatları nedir.Fiyat farkını oluşturan etkenler nelerdir iki bisiklet arasında.
    Ayrıca internetten almayı planlamıyorum istanbul da nerden alabilirim

5. Furkan köleoğlu

Furkan köleoğlu Aktif Üye

Seviye:
    ng 350tl xc250 450tl
    fiyat farkı ise parçaların kalitesi fren-cant kalitesi maşa kalitesi mesela n 650nin maşası serttir ama kron biraz daha konforludur veya ng de shimano tz var kronda tourney ve bu uzun yolda daha rahat vites geçişi demek yani bi şey kendini fiyatıyla belli eder.

6. king diamond

king diamond Yeni Üye

Büyük ihtimalle tercihim kron dan yana olacak istanbul anadolu yakasında nerden temin edebilirim acaba?