Bisiklet tercihi yardım

tserkman

Üye
Tepki
5
İsim
Serhan Sekman
Bisiklet
Kron
Aslında kilodan çok kullanım alanınıza bağlı. Şehir içinde kullanacak arkadaşlara dağ bisikleti almalarını tavsiye etmem. Ben de bir kaç ay önce kron xc250 dağ bisikleti aldım. Şehir içinde sürüyorum. Geçenlerde bir şehir bisikletine bindim. Asfalt yolda rahatlık ve keyif açısından aralarında uçurum var. Şu an dağ bisikletimi satıyorum bir şehir bisikleti almak için. Benim durumumda olan arkadaşlara kron un tx serisine yönelmelerini tavsiye ederim :)

Scudo
Tepki
47
Bisiklet
Scott
konuyla alakası yok ama yeni üye oldugum için konu açamıyorum buraya yazayım dedim :) . (link) bu bisikleti almayı düşünüyorum bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

wheneverx

Üye
Tepki
18
İsim
Caner
Bisiklet
Merida
Merhaba arkadaşlar bisiklet almak istiyorum ve kron xc 800 modelini beğendim. Bisikletler hakkında pek bilgim yok. Şuan için amacım akşamları ya da müsait olduğum zamanlarda hem şehiriçi hem de dağ bayır gezmek. Bu amacıma uygun bir bisiklet mi bu model onu öğrenmek istedim. Şuan liste fiyatı 660 dolar ancak 1375 tl ye kadar indirim yaptılar. Sizlerden ricam fiyat fayda dengesi ve varsa diğer marka model önerilerinizdir. Dayanıklılık, kalite, rahatlık vb. Konularda önerilererinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: ALTAY 55

maskmack

Üye
Tepki
0
Merhabalar. Bende paxton s2000 serisi bisikleti beğendim ama markadan çok emin değilim. Özellikleri fiyatına göre fena değil gibi..
Şehirler arası vs. kullanmayı düşünüyorum. Bu markayı önerir misiniz veya 700 civarı bütçeye göre daha farklı bi model de önerebilirsiniz. Teşekkürler.

BerkNG750

Üye
Tepki
9
İsim
Muratpaşa
Bisiklet
Salcano
Arkadaş bende bilmeden dağ aldım şuan şehir arası şehir dışı çok yoruyor yol bisikleti al B'Twin triban 300 yada 500 kullanım çok iyi arkadaşta var bana km fark ata ata gidiyor

Orkun Şen

Üye
Tepki
0
iyi günler konu açamadığım için buraya yazıyorum. aciliyeti var,
İşe her gün 10 km git , 10 km gel günlük 20 km yol yapabilir miyim?
ayrıca dağ bisikleti almak istiyorum.haftasonu patikada arazide kullanırım ama genel olarak düz yolda sürücem.
bütçem en fazla 700 tl.tüm bisiklet önerileri alabilirim.
bu mesafeyi amatör biri kaç dk da tamamlar ?
NOT:Antalya da yaşıyorum sabah 8-9 arası bile 25 derece üstünde olucak kan ter içinde kalır mıyım acep? yardımınız ve deneyimli bilgilerinizden faydanlamak isterim :D

iyi günler konu açamadığım için buraya yazıyorum. aciliyeti var,
İşe her gün 10 km git , 10 km gel günlük 20 km yol yapabilir miyim?
ayrıca dağ bisikleti almak istiyorum.haftasonu patikada arazide kullanırım ama genel olarak düz yolda sürücem.
bütçem en fazla 700 tl.tüm bisiklet önerileri alabilirim.
bu mesafeyi amatör biri kaç dk da tamamlar ?
NOT:Antalya da yaşıyorum sabah 8-9 arası bile 25 derece üstünde olucak kan ter içinde kalır mıyım acep? yardımınız ve deneyimli bilgilerinizden faydanlamak isterim :D

DOKTORBEY

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Samet
Bisiklet
Bianchi
@Orkun Şen orkun bey siz cross modellerini bir araştırın derim hem asvalt hemde arazi için uygun

DOKTORBEY

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Samet
Bisiklet
Bianchi
salcano city fun var onlara bakın derim

bu arada bence mtbyi gözden çıkarın direk şehir veya yol bisikleti alın derim