Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet tercihi konusunda yardım...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında çağlar toprak tarafından paylaşıldı.

1. çağlar toprak

çağlar toprak Yeni Üye

öncelikle herkese selamlar, forumunuza yeni üye oldum.:)

bu hafta içerisinde bir bisiklet alma niyetim var, bulunduğum yerde pek seçeneğim olmadığı için internet üzerinden alacağım ve bilen birilerinin yorumlarını okumak isterim.

boy 1.84 kilo 65-70 arası, kendi araştırmalarım sonucunda 1-2 marka modele kadar indirgeyebildim lakin illa bunlar olacak değil, sizlerinde yorumları önemli bir rol oynayacak karar vermemde.

bütçem max. 350-400 tl değerine.(daha fazlası imkansız gibi birşey:) )

http://www.sahibin.den.com/ilan/ali...m-govde-dag-bisikleti-21-vites-19-inch/detay?

http://www.sahibin.den.com/ilan/ali...-bike-26-jant-19-inch-kiremit-mat-renk/detay?
    (not: linklerdeki "." yı sahibin.den kaldırmanız dahilinde sitelere ulaşbilirsiniz.)

ve birde 2009 model bianchi ares var, onu bir forumdan gelen pm ile önerdi kendi satıcısı, yine 350 tl fiyat biçiyor.

evet sevgili forum üyeleri, bu konuda yardım ve görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

2. İlker Özdemir

İlker Özdemir Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bence salcano ng650 ye bakın :)

3. Bence biraz daha bekleyip sedona borla alabilirsin.Neden dersen çünkü o fiyata alacağın bir bisikletten istedğin zevki alamayabilirsin.Bisikletten soğumaktansa paranı biriktir, sabret iyi bir bisiklet al.Ben 2 senedir sabrediyorum yeni bir bisiklet almak için.İnşallah iyi bisiklet alırım:D...

4. çağlar toprak

çağlar toprak Yeni Üye

borla ve scud arasında o kadar beklemeye değecek fark var mı?