Bisiklet tavsiyesi

Tepki
46
Son nokta olarak 550ye kadar çıkabileceğim bir bisiklet bakıyorum.. 1-2 gün içinde alacağım.. 2. el eğer bulabilirsem daha iyi olur, çünkü temiz kullanılmışlar çıkıyor.

Seçenekler (2.el)

Kron XC1000 2009 model...
Corratec Xvert Motion 2007 model...
Trek 3700 2009 model...

Hepsi de 550 civarına alınabilir durumda..

Corratec daha ağır basıyor, sizce nasıl? Açıkçası amacım iyi bir kadro alıp sonra ileride onu geliştirmek, corratecin kadrosu da çok hoşuma gitti..

Önerileriniz için teşekkürler..

Scudo

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
550 TL'ye alacağın bisikletin kadrosunu, geliştirmek için ancak belirli bir yere kadar kullanabilirsin. Daha yukarı geliştirmeler için o kadro yetersiz kalır, diye düşünüyorum.

Tepki
46
Haklısınız, amacım çok üst seviyelere kadar geliştirmek değil, orta seviye-giriş bisikleti almak sonra üzerinde hafif oynamalar yapmak.. Asıl bisikleti bundan sonra alıcağım.. Bunu şimdilik kardeşime alıyorum gibi.. %30 arazi, %70 yol olarak kullanacağım.

3 bisikletten hangisi daha tercih edilebilir?

Corratec almak istiyorum ama 2007 model için 550 fazla bir fiyat mıdır? Bisiklet oldukça temiz gözüküyor.

Tepki
18
(link)

incelersen fikir edinirsin. 2010 model "0" ürün almak dururken o rakama gidip
2.el almak pek uygun düşmez gibime geliyor (şahsi fikrimdir.)

Tepki
46
Corratec X vert Motion aldım, temiz kullanılmış, bütün aksamı sağlam, üzerinde aksesuarları da mevcuttu, hoşuma gitti bisiklet, benim eski dunlop Mtb düldülünden sonra corratec asfalt lastikleriyle uçak gibi geldi.

Öneriler için teşekkürler..