Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet tavsiyesi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında gorkemoktay25 tarafından paylaşıldı.

1. gorkemoktay25

gorkemoktay25 Yeni Üye

Adı:
    görkem oktay
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Öncelikle merhaba, geçen yaz boyunca bisiklet isteğim bazı sorunlar yüzünden ertelendi.Bende yazın sonlarına doğru sinirlenip hurdacıdan aldığım bir bisikleti restore edip bir bisiklet topladım. Bisikletçi bir abimizin boşa para harcıyorsun demesine kulak asmadan baya bir para harcadım. Ancak sürekli sorun çıkardı, çıkardırkça çıkardı. Şuanda kadronun arka kısmı yamuk, v fren vidası eski fren ayaklarını çıkarırken yuvanın içinde kaldı ve şuanda arka sağ fren ayağında vida yok, ayrıca aynakoldan mı yoksa orta attırıcıdan mı kaynaklı olduğunu bilmediğim bir zincir sürtme sesi var bazı viteslerde, aynakol göbeğinden gelen gıcırtılar , arka freni sıktığımda çıkan gıcık ötme sesi derken bıktım artık. Birikmiş 500 e yakın param var topladığım bisikleti de çok daha fazla para harcamama rağmen 350 400 liradan satmayı düşünüyorum.Gelelim yeni almak istediğim bisikletime, 3 bisiklet meraklısı arkadaş olarak gerek şehirde gezmek için gerek şehirler arası sürmek için bir bisiklet arıyorum. Bana 0 olarak önerebileceğiniz bir bisiklet arıyorum. Fiyat aralığı 600-800.Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

2. Candan Biberci

Candan Biberci GökBörü

Adı:
    Candan Biberci
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    @gorkemoktay25 Merhaba.Belirlediğiniz bütçeye göre şehir içi kullanımda Carraro Sportive yada Salcano City Fun serisi uygun görünüyor.Forumda kuullanan bir çok arkadaş var.İkinci el bölümündede mevcut sanırım.

Uzun ve şehirler arası turlar içinse bütçenizi 1000-1250 arasına yükseltebilirseniz Trek Fx 7.1 -7.2 almanızı öneririm.Sorun yaşatmadan uzun turlar yapabilirsiniz.