Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Tavsiyesi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Bisikletci28 tarafından paylaşıldı.

1. Bisikletci28

Bisikletci28 Yeni Üye

Adı:
    oktayu doğan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar trafikte çok zaman kaybediyorum şu elektrikli bisikletlerden almaya karar verdim ama fazla bilgim yok katlanabilir ve elektrikli bir bisiklet almak istiyorum bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim otobüse katlayıp koyabileceğim bir bisiklet olmalı hafif olmalı bisiklet ve elektrik kitinide ayrı alabilirim yardımcı olun lütfen

2. Bisikletci28

Bisikletci28 Yeni Üye

Adı:
    oktayu doğan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    arkadaşlar 3 gündür konu açık yardımcı olan yok lütfen konu hakkında bilgisi olan yokmu

3. geziniyo

geziniyo Üyeliği iptal edildi

Seviye:
    Yani açıkçası biraz bütçenize bağlı bir olay bu...Elektrik kitini sonradan taksanızda veya elektrik kitli bir katlanır bisiklet alsanızda 2000 tl ve üstü fiyatlarda olacaktır... Benim size tavsiyen sadece katlanır bisiklet alın ilk etapta

Ahmetgitar bunu beğendi.
  4. Bisikletci28

Bisikletci28 Yeni Üye

Adı:
    oktayu doğan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    btwin 700 alıcam değer mi yokuşlarda zorlanırmıyım ben sürekli dışarda gezyorum sahada çalışıyorum yokuşlar çok sorun

5. geziniyo

Seviye:
    @Bisikletci28 3 vitesli olduğu için zorlayacaktır yokuşlarda fakat rubleli carraro flexi serisi, bianchi folding bike inceleseniz daha iyi olur...Birinci vites olarak da 18 vitesli bir dağ bisikletinin 3. vites sertliğine falan denk geliyor...Hatta youtube kanalımda incelemesi var izleyin derim...Yalnız bence en önemli konu bu bisikletler ortalsma 12 13 kg ağırlıktalar ve elde taşımak bazen yük gelmeye başlıyor... :)

6. Ahmetgitar

Ahmetgitar Bisikletkolik

Adı:
    Ahmet
    Seviye:
    Merhaba, ben de sadece katlanır bisikletlere bakın derdim.
    Bir de bütçe belirtirseniz daha isabetli yardım alabilirsiniz diye düşünüyorum.
    Ben Dahon D8 kullanıyorum. Birinci vites oldukça yumuşak toplamda da 11.2kg ağırlığı var. Diğer yandan sekizinci vites de büyük aynakol sebebiyle müthiş bir hızlanma yaratıyor.

7. Bisikletci28

Bisikletci28 Yeni Üye

Adı:
    oktayu doğan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    bütçe önemli değil bnim için uzun yıllar kullanabileceğim bir bisiklet yaratmak istiyorum lütfen yardımcı olun

8. geziniyo

Seviye:
    @Bisikletci28 O zaman istediğiniz özelliklere sahip Dahon Ciao E17 ye bir gözatın derim...Yalnız ağırlığın 22 kg oluşunuda dikkate alın...Gerçi hangi elektrikli bisikleti alsanızda aküden dolayı aynı ağırlığa sahip olacak