Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Tavsiyesi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Wishbone tarafından paylaşıldı.

1. Wishbone

Wishbone Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, İstanbul'da oturuyorum, yazın şehir içinde sürmek için biraz spor görünümlü (klasik çamurluklu,sepetli bisikletlerden değil) ve arada kaldırımlardan inip çıkacağım için de konforlu bir bisiklet arıyorum. En fazla 500 TL verebilirim. Bu fiyat aralığında en az 21 vites hangi bisikleti önerirsiniz ? Sıfır ya da temiz olursa ikinci el de olabilir.

Spor görünümlü isteğimi açayım biraz, önceden universal bir çift amortisörlü bisiklet kullanıyordum bisikletler hakkında bilgim olmadığı için ve görünümü hoşuma gittiği için almıştım(Beyaz eşyacılarda satılan bisikletlerden diyebiliriz) Bir de disk frenli bisikletler görünüm olarak hoşuma gidiyor ama gereksiz ağırlık yaptığını söyleyenler de oluyor siz hangisini önerirsiniz ? Teşekkürler.

Şu tipte bir bisiklet arıyorum
    http://www.motisbisiklet.com/FB,195...g-bisikleti-cocuk-bisikleti-bianchi-nitro.jpg

2. ismail dalkıran

ismail dalkıran Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  3. DeliOğlan

DeliOğlan Yeni Üye

Adı:
    Alperen Tutkan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano Efes26 'V Frenide Var Disk Frenide Kendi Sitesinden Bakabilirsin ;)' Ben Alali 1 Sene Oldu Daha Cok Dag vs Engebeli Araziler Ve Arada Parkurlara Cikarim Siddetle Tavsiye Ederim ;)

4. Wishbone

Wishbone Yeni Üye

Teşekkürler, boy 175 kilo 70. Sizce V Fren mi almalıyım Disk fren mi ? Hangisi daha faydalı olur ?