Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet tavsiyesi cannondale mi trek mi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında academist28 tarafından paylaşıldı.

1. academist28

academist28 Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    arkadaslar forumda yeniyim. yeni bisiklet asigi olarak cok da bilgim olmadigindan sizlerden yardim istiyorum. Konuyu dogru yerdemi actim onu da bilmiyorum. Sadece internette arastirmalarim sonucu mtb olarak en iyi markalarin scott, trek, cannondale oldugu kanaatine vardim. Sizlerden su konuda yardim istiyorum. 2009 Cannondale F5 i mi tavsiye edersiniz. Trek 4900 mu. 2. el almayi planliyorum. butce maximum 800 tl.
    herkese simdiden tesekkurler.

2. Mustafa Zümrüt

Mustafa Zümrüt Üye

Seviye:
    En iyi bisiklet sıralaması yapmak pekde doğru olmaz. Bisiklet pazarında en iyi reklamı yapan parayı kazanır. Saydığınız markaların kadroları zaten ömür boyu garantili oluyor, kendilerini Dünyaca kanıtlamış markalar. Ben en iyi MTB sıralaması yapsam
    1. Specialized
    2. Trek
    3. Cannondale ...
    diye gider işte artık sonrası Scott mı olur Cube mu olur Turner mı olur Corratec mi olur bilemem artık kalite olarak çok fazla var.
    Ayrıca saydığınız bisikletleri 2. El olarak o fiyata zor bulursunuz.

3. academist28

academist28 Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Bir yerde 800 e cannondale f5 satiyor. Ve farkli bir ilde satan kisi. 2.el alirken gormedenalmak akilci degil ancak gorsemde anlamam iyimi kotumu oldugunu yeniyim cunku. 2.el alirken nelere dikkat etmeli ve kapida odemeli sekilde alsam mantikli olurmu.

4. ramirez

ramirez Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kesinlikle satan kişiyle yüzyüze görüşüp al bence. O fiyata satılan bir cannondale fazla dökük olabilir. Eğer fazla anlamıyorsan yanında mutlaka anlayan biri olmalı. Tüm göbeklere, jant ve tellerine, furç yatağına, maşaya özellikle dikkat etmeli. Ama dediğim gibi mutlaka anlayan biri olsun yanında ve yüzyüze görüşüp al.

5. Mustafa Zümrüt

Mustafa Zümrüt Üye

Seviye:
    Kapıda ödeme olarak alabiliyorsan öyle al. Görme şansın varsa yanında anlayan biriyle bakmaya git. Yani görme şansında yoksa kapıda ödeme ile alırsan hiç olmazsa kapıda bakarsın bisiklete sorun çıkarsa para vermeden postacıyla geri yollarsın.