Bisiklet tavsiyelerinizi bekliyorum

farukbal

Üye
Tepki
6
Merhaba arkadaşlar. Bisiklet arayışı içerisindeyim ama hala bir karar verebilmiş değilim. Bisiklet kullanmaya yeni başlayacağım. Bisikleti şehir içinde ve uzun yol için kullanacağım. Uzun yol için şehir-tur bisikletleri de yeterli olur mu? Çoğunlukla asfalt yol üzerinde kullanacak olmakla birlikte toprak yollara da çıkmam gerekebilir. (Malum uzun yolda belli olmaz.) Kafamdaki maksimum fiyat 1000 - 1200. Yeni başlayacağım ve öğrenci olduğum için fazla yukarı çıkmak istemiyorum. Aklımda Carraro sportive 224 veya 225 var. İkisi için karşılaştırmalarınızı ve farklı bisiklet tavsiyelerinizi bekliyorum. Tavsiye ettiğiniz bisikletleri tek tek araştıracağım. Bu arada boyum 1.80 kilom 61. Şimdiden teşekkürler.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti

farukbal

Üye
Tepki
6
Teşekkürler inceleyeceğim. Bu arada şehir-tur bisikletlerine mi bakmalıyım, yol bisikletlerine mi?

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@farukbal

Arada toprak yollar bozuk yollara gireceğiniz için şehir daha uygundur.

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
bütçen o kadarsa berkenin verdiği linkteki bisiklet güzel. mosso lara bakabilirsin, fujilere bakabilirsin, izmirde olduğun için ne bakarsan bak hepsinin servisini bulursun.
seda ve doruk bisiklet (kardeş firmalar) fiyattan ödün vermezler. diğer bisikletçileri bilmiyorum. bir gününü ayır bisikletçileri gez, ne için kullanacağını anlat sohbet ettikçe aklına başka şeyler gelir fikrin değişebilir yada gelişebilir.

varsa model bisikletin üstüne çık dene tur attırırlarsa bir iki dön. yeni bisiklet olduğu için yağ gibi gelecek hepsi ancak farklı farklı bisikletçilerde denersen yavaş yavaş değişkenleri sezebilirsin.

farukbal

Üye
Tepki
6
Teşekkürler görüşleriniz için. Merida hoşuma gitti benimde. Kullananların yorumlarına bakıyorum. Fiyatta indirim yapmasalar bile seda bisiklet daha profesyonel çalışıyor. En iyisi gidip inceleyeyim.

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
ben dün gittim biraz pışpışlar gibiydiler.
sportive 224 yoktu sanırım yada depodaymış galiba, meridalar vardı ancak 550$ bana fazla.
bütçe o civardaysa fuji'den absolute 2.1 , mosso 771 ve bianchi tourer 613 alternatifin olur.

farukbal

Üye
Tepki
6
Bir bakayım onlara da ama merida crossway 40v hoşuma gitti baya. 635$ çok aşmıyor bütçeyi.

farukbal

Üye
Tepki
6
Merida cw 40 v aklıma yattı ama bunun dışında önerisi olanları da bekliyorum. Ayrıca merida kullananlardan da yorum bekliyorum.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi