Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aranıyor Bisiklet taşıyıcı 3'lü BN'B rack swift touring

Konu, 'Aranıyor...' kısmında berkd1522 tarafından paylaşıldı.

1. berkd1522

berkd1522 Yeni Üye

Adı:
    berk dilek
    Merhaba;

2. el temiz sorunsuz BİSİKLET TAŞIYICI 3'LÜ BN'B RACK SWİFT TOURİNG arıyorum.

Berk dilek
    0532 763 44 06

2. berkd1522

berkd1522 Yeni Üye

Adı:
    berk dilek
    güncel

3. nepantes

nepantes Üye

Adı:
    HASAN
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Günaydın. Ben aradığınız ürünü sahibinden.com da ikinci el bulmuştum. Oraya da bakarsanız iyi olabilir. Cok saglam bir ürün. Almadan önce 2 hafta kadar Taşıyıcılar hakkinda araştırma yaptım. Türkiyedeki tum ürünleri hemen hemen hepsini inceledim. Ankaradaki büyük bayilerdekileri da gördüm. Bu ürün cok saglam bir ürün. Şiddetle tavsiye edebilirim. 3 bisikleti rahat taşıyor. Bisikeltler en aşağı 15 kg. Bir diger güzelligi de bisikletlerin takildigi yerlerrdeki malzemenin cok saglam ve kaliteli olmasi. Ayrica bu parçalar hareket ederek kadroya tam bir uyum sağladı. Inşallah bulursunuz.

4. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    bazı sitelerde 0 olarak 250 tl gibi bir fiyatı var tavsiye ederim. çok rijit ve malzeme kalitesi beklediğimden yüksek bir ürün idi.kurulumu basit.
    bana göre tek handikapı araca bağlana metallere yanında gelen fitili kesip aracın saçına geçirmeniz gerekiyor. yani kendinden silikon yada kauçuk bir kaplaması vs yok. önce araca fitil takılıyor sonra o bölgeye siz kancaları denk getirmeye çalılıyorsunuz. geri kalan çoğu şey mikemmel.

5. starscream

starscream Fotoğraf - Bisiklet - Tasarım - Otomobil

Adı:
    Ahmet
    Seviye:
    @Mustafa Acar

Ürünü bugün Erdoğanlar Bisiklet Ankara'dan satın aldım. Kancaların kendisi kauçuk gibi yumuşak bir doku ile kaplı ve herhangi bir aparata ihtiyaç kalmadan sabitleniyor.
    Bende uzun süredir inceliyorum en güzel fiyat performans ürünü kesinlikle bu. ( BN'B rack swift touring - BC-6420-3PS )

6. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @starscream Hayırlı olsun..kanca kısımlarına dikkatli bakmıştım ama bendeki farklı bir yıla ait sanki. 2014 fln yazıyordu. mümkünse kancalarının veya ürünün resimlerini paylaşırmısınız farkları görmek açısıdan..

internette sizinki ile aynı isimde ürünlere baktım hepsi benim ürünle aynı gibi geldi kance yerleri paslanmaz metal gibi duruyor. Daha doğrusu galvanizli metal..:D

7. starscream

starscream Fotoğraf - Bisiklet - Tasarım - Otomobil

Adı:
    Ahmet
    Seviye: