Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet taşıma çantası

Konu, 'Giyim' kısmında kasablanca tarafından paylaşıldı.

1. kasablanca

kasablanca Üye

Seviye:
    herkese merhaba ben bisiklet taşımak için üretilen çantalarla ilgili kullanan kullanmayan herkesten yorumlarını bekliyorum internette araştırdığım kadarıyla scott ve pro markalarına ait bisiklet seyahat taşıma çantaları var bunların kullanışlılıkları hakkında fikir sahibi olanlardan mesajlarını bekliyorum A.I.

2. kasablanca

kasablanca Üye

Seviye:
    hala bekliyorum arkadaşlar yokmu fikri olan

3. Bozcan

Bozcan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bu cantaları kullanan arkadaslarım var. Softcase olanları cok da kullanıslı değilmiş. Ucaga ust uste filan yuklendigini o yuzden kesinlikle hardcase kullanılması gerektiğini söylüyorlar. Onlarda ciddi pahalı. Öte yandan otobuse yuklerken cantaya gerek yok. Yani alacaksan hardcase alacaksın. Onlar da tonla para.

4. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben piyasada satılan soft bag bir ürünün kopyasını bir çanta imalatçısında yaptırdım ve memnuniyetle kullanıyorum..
    çok kullanışlı ve işe yarar bi şey. soft bag olarak tercih etmemin sebebi gerektiğinde terminale bisikletle gidiyorum ve çantamın içinden bunu çıkarıp oracıkta yerleştirip otobüse veriyorum..
    içinde tekerler için ayrı ayrı cepler var. ek olarak lastikli 3 cebi daha var,ıvır zıvır koymak için..
    denedim ve içine ayrı ayrı 3 tane kadro ve maşa (teker seti hariç)girebiliyor ama araya karton koymak lazım.
    eğer içindekine zarar gelemesin derseniz ; uygun bir kutuyu içine yerleştirip bisikletinizi demonte olarak onun içine koyabilirsin. böylece bir derece hard bag haline dönüştürebilirsiniz..
    birde etrafına sıkıştırılabilir 2 adet perlon koydurdum,iyice bağlayınca içindekiler hareket etmiyor.. ama dikkat etmeniz gereken şey üzerine fazla bir şey konmaması ve itilip kakılmaması lazım..

5. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    uçaklar bu tür bagajları oversize olarak değerlendiriyor ve elle özel olarak taşınıyor ve banttan geçirilmiyor... daha 1 ay önce ABD'den geldim ve 3 tane bu tür soft case bagajımız vardı,hepsi sapasağlam geldi..
    hard case bagajı her yerde pratik olarak taşımak çok zor.. hep taksi/araç kullanmak zorunda kalırsınız ama gerekirse tepin üzerinde kolay kolay bi şey olmaz.. maliyeti de cabası..

6. hız

hız Bisikletkolik

Seviye:
    Aslında,bisikletin cinsine göre,çanta,yada bagaj'ın şekli değişir,,,

eğerki,bisikletiniz carbon,yada titanyom'sa,illaki iyi bi çanta gerekiyor,

bende,SAMSONİTE özel bisiklet çanstası kullanıyorum,süper,,

geçen yaz,japonya gittim geldim,hiç hasar olmadı,tavsiye ederim:in:

fiyatıda 350-400 dolar cıvarında

7. kasablanca

kasablanca Üye

Seviye:
    okadar paraya gideceğim yerede bi bisiklet alırım daha iyi ben profesyonel deilim bisikletim 850 ytllik bursa-ankara-kayseri arasında gidip geliyorum ve karton kutulara sarıp sarmalamaktan bıktım aranızda scottın veya pronun veya bunlara benzer bir modelin en fazla 200 ytllik fiyata sahip olanlarını kullanıpta veya görüp bilgi verebilecek olan varsa sevinirim ayrıca konuya katkıda buılunanlara teşekkürler:)

hız bunu beğendi.