Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Taşıma Aparatı (Yardım)

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Burak tarafından paylaşıldı.

1. Burak

Burak Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandan sonra foruma yeniden giriyorum. Size bir sorum olacak. Bende geçen yıl aldığım 60-70 tl lik bir araç için bir bisiklet taşıma aparatı var ancak bu araçta çeşitli çiziklere yol açıyor. Yeni hb bir araç aldım. Araç sıfır olduğu için çizik olmasını istemiyorum. İlk zamanlar çeki demiri taktırıp buna göre taşıma aparatı almak istedim ancak çeki demirinin 1.000 tl maliyeti çıktı. Taşıma aparatıda 600 tl civarında. Bu rakamlar şu an benim için çok yüksek. işler şu aralar kötü. Bu nedenle fiyatı uçuk olmayan ama aracımada zarar vermeyecek bir taşıma aparatı tavsiyesi istiyorum. 2 bisiklet bağlamam gerekiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

2. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
  3. baki celik

baki celik Aktif Üye

Seviye:
    benim PERUZZO VERONA ALUMINYUM 382A vardı halen durmakta aracımı hiç çizmedi ancak eşimin ve benim bisikletlerimiz yanyana durması sebebiyle fren-gaz durumunda birbirine sürtüyordu benim bisiklet karbon olduğundan bunun önüne geçmek için SARIS GRANFONDO aldım ve eski ürün iht,yaç fazlası olarak duruyor eğer arzu ederseniz fotolarını paylaşabilir uygun bir fiyattan verebilirim,

4. Burak

Burak Yeni Üye

Seviye:
    peki bunun dışında servise v.s. araca birşey taktırmamıza gerek var mı? araca zarar veriyor mu bu aparat?

5. Burak

Burak Yeni Üye

Seviye:
    araca bağlı şekilde fotoğrafı varsa paylaşabilir misin?

6. baki celik

baki celik Aktif Üye

Seviye:
  7. Burak

Burak Yeni Üye

Seviye:
  8. Burak

Burak Yeni Üye

Seviye:
    Yeni aldığın güzelmiş. Ne kadar aldın? Eski kullandığın benim elimdekine benziyor. Eski aracımda sorun yaratıyordu. Özellikle bisikletin pedalları çok çiziyordu. Araç 2006 model diye umarsamadım ama yeni aracıma bağlamam.

9. baki celik

baki celik Aktif Üye

Seviye:
    nakit 600'e aldım..eskisine gelince pedalın değmesine imkan yok aradaki mesafeden dolayı bu zamana kadar araca hiçbir sorun yaratmadı benim meselem bisikletlerin birbirine değmesini istemeyişimdi çünkü yeni bisiklet aldım ve öndeki Corratec Revolution arabanın 2.elinden pahalı o nedenle alırken fiyatını düşünecek durumda değildim zaten kaliteli olan diğer alternatifleri de bu fiyattan aşağı değildi...yani sizin için mühim olan araçsa bunların hiçbiri arabaya zarar vermez...

10. Burak

Burak Yeni Üye

Seviye:
    Fiyatı yüksekmiş ama hem pratik hemde aracın ve bisikletlerin çizilmesini önler gibi. Araştırdım ama Türkiyede satış yapan bir yer bulmadım. Deltada da yok.

11. baki celik

baki celik Aktif Üye

Seviye:
    Ankara Güngörler Bisiklette var Trek Bayiisi