Bisiklet tamircisi, 14 yaşındaki çocuğa tacizden tutuklandı

07yusuf

Daimi Üye
Tepki
589
İsim
Yusuf
Bisiklet
b'Twin
@H.T suç kesinleştikten sonra idam neden kötü olsun ki? ömür boyu hapis cezası vermektense ölüm cezası vermek insanlık için daha hayırlıdır.

Scudo

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
@07yusuf Neyin hayirli oldugunu Allahtan baskasi bilemez guzel kardesim. Yorumuna saygi duyuyorum fakat katilmiyorum. Bu konunun tartisma yeri burasi degil ve tartisacak kişiler bizler degiliz.

• Beğen
Tepkiler: Malik altuntaş

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@H.T benim de tavsiyem otomatik kontrol de sırayla oransal (P) ,integral (I) ,turevsel(D) ve PID geri beslemeyi kısaca okumak olacaktır. Gunluk olaylardan basit orneklerle cok kolay anlaşılacaktır. Gayet net bir bicimde ve duysusallasmadan şunu söyleyebiliriz ki; sorunlar var ve sorunların düzeltilmesine , önlenmesine ve bunlarin sorumlularına ceza verilmesine yönelik bir hareket gözükmüyor. Sanki birileri mahalle yanarken saçını tarıyor. Ve bu ihmalden öte gayet bilinçli bir tercih. Tepkilerin sert olması bundan kaynaklanıyor .

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Allah akıl fikir versin.. Bu kadarda olmaz!!!

bisikletebin

Forum Demirbaşı
Tepki
503
İsim
birol
Bisiklet
Dahon
Uzun zamandır girmemiştim. Foruma her girişte insan yeni bir şey öğreniyor Tecavüzün ayrımı olmazmış, tecavüz tecavüzmüş. Çürük domatesi sağlam domateslerin arasına koyarsan sağlam domatesleri de çürütür. Sonra bütün domatesler çöp olur çöpe gider canım domatesler. Nokta.