Tamir seti tavsiyesi

Tepki
6
Bisiklet
Specialized
Peki sizin tercihiniz nedir Xlc kargo dahil 170 tl Civarınıa denk geliyor

Yoksa diğeri mi @suat akman

Bide XLC 56Euro yazıyor üyelik girisi yapınca 46 euro düşüyor nedenini biliyor musunuz ?

Scudo

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Alperen Adiguzel
Bendeki set procraft dediginiz setin aynisi. Ben memnunum ama zaten sette bulunmayan ve gerekebilcek diger aletler evde kullandigim normal tamir setinde bulunan seyler oldugu icin ve aldigimda fiyati makul oldugu icin tercih etmistim.
XLC set bir parca daha kappsamli ama arti parcalar aslinda tornavida uclari, lokma uclari, kucuk ingiliz anahtari gibi seyler. Fiyat ve ihtiyac avantajina gore istediginizi secin.
Indirim konusu ise donemsel kampanyalar, uyelik ile musteri bagimliligi saglamak vb. durumlardan kaynaklanabilir.
Ayrica bir sitede bir urun bazen diger siteye gore daha pahali olsada kargo fiyatinida gozonune almak gerekir. Cunku ucuz sitelerin bazilari pahali kargo hizmeti sunabiliyor. Bazı indirim donemlerinde (bir kez tanik oldum) ucretsiz kargo avantaji bile yakalayabiliyorsunuz. 75,00.-€ sinirini vergi avantaji için unutmayin!

Tepki
6
Bisiklet
Specialized
Ondan haberim var bilgilendirdiğiniz için teşekkürler dediğiniz konuda haklısınız torna vita uçları felan dışardan alınabilecek seyler ama iki üründede aynı seyler var xlc fazlalık olarak tornavida gibi seyler var siz hangi siteden aldınız bu sitede 15 euro kargo parası istiyorlar

@suat akman

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Alperen Adiguzel
Bu konunun ilk sayfasinda #14 nolu mesajda detayli olarak sorunun cevabini vermistim. Yinede linki vereyim:
(link)

Az once baktigimda kargosu ile 50,73-€ bedel cikiyor.

kingoffuh

Üye
Tepki
105
İsim
Oğuz
Bisiklet
Merida
Tavsiye edilen siteyi inceledim 20€ olan bakım seti için ayrıca 40€ gibi bir kargo ücreti isteniyor , merlin cycles'ı ayrıca inceledim ve orada ki shimano tool kit ise Türkiye'ye kargolanmıyor diyor , orta göbek, arka göbek ,ruble,zincir ve diğer aksamlar dahil full bakım yapacağım ve anahtarların da dayanaklı ve ortalama kullanımda bozulmayacak olmasını tercih ederim, bunun için set olarak mı almalıyım yoksa tek tek anahtarları temin etmek daha mı mantıklıdır bildiğiniz bir tamir seti ya da tavsiye bir internet sitesi var mıdır?

Tepki
7
Merhaba bisiklet için çok ağır seyler taşınmıyor malumunuz eğer link vermek sorun olmazssa bir ürün tavsiye etmek istiyorum (link) bu ürünler güç kaybı olmaksızın özellikle minimize edilmiş iş görüyor ve çok küçükler

gercek umurcan

Daimi Üye
Tepki
641
İsim
Umurcan E.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
Ben bundan aldım, oldukça işimi gördü. Satıcı da oldukça ilgili davrandı sağolsun. Tavsiye ederim

@karanbatu

Seyda Ünlü

5 Vakit Bisiklet ve Kamp
Tepki
1.124
İsim
Seyda Ünlü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar kaliteli ve kapsamlı bir tamir seti arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Set olarak mı almak yoksa ayrı ayrı olarak almak mı iyidir?

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
Ayrı ayrı almak ihtiyaca göre almak en mantıklısı bazı aletler hiç işine yaramayabiliyor hatta ne işe yaradığını bile bilemiye biliyor insan.:)

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.203
Bisiklet
Specialized
Aradığınız şey için "kaliteli ve kapsamlı"dan daha açıklayıcı olmalısınız. Verdiğiniz tanıma göre, benim aklıma gelen şu:
(link)

Seyda Ünlü

5 Vakit Bisiklet ve Kamp
Tepki
1.124
İsim
Seyda Ünlü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü