Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet sürmeyi yeni öğrendim

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Faris tetik tarafından paylaşıldı.

1. Faris tetik

Faris tetik Yeni Üye

Adı:
    Faris
    Seviye:
    Yaşım 19, bisiklet sürmeyi 2 3 gün önce öğrendim düz yolda felan gidebiliyorum, kampüs içinde 500 600m bi alan da döne döne sürüyorum ama daha rampa çıkamıyorum. Şu an bi arkadaşımın eski bianchi marka bisikletini sürüyorum amortisörlü ve hayli ağır. Çok hoşuma gitti bisiklet sürmek ve bisiklet almak istiyorum. ClaudButler City Sport M700 görmüştüm forumda ama şuan herhangi bir sitede satışını bulamadım. Fiyatı felan uygun geldi eğer Istanbul içi 2. el felan bulursam almak isiyorum. Sizce almalımıyım yoksa geçici bi heves mi? Malum öğrenciyim kendi bursumdan alacağım için paramı boşa harcamak istemiyorum.

2. Eroseros

Eroseros Kıdemli Üye

Adı:
    Eray Yumuşaker
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Heves mi değil mi onu ancak sen bilebilirsin. Arkadaşının bisikletiyle daha uzak mesafelere git, biraz pişince yavaş yavaş çok akıcı olmayan trafiğe çık. Eğer hala içinde bisiklet sürme keyfi oluyorsa forumdan başlangıç bisikleti nasıl seçilmelidir gibi konulara bak.

7haiku ve Deniz bunu beğendi.
  3. Kaan.Özçelik

Kaan.Özçelik Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Önce ben size sorayım: Bisiklet alacak mısınız, yoksa geçici bir heves mi? :)

Lütfen bu konuda (aslında yaşınıza bakınca rahatlıkla söyleyebilirim ki hayatınıza dair her konuda) acele etmeyin. Ne yapmak istediğinize karar verene kadar kendinize sorular sormaya devam edin. Ve belki de en önemlisi bu soruları sakın başkasına sormayın. Fikir almak için sohbet açın, danışın ama ne yapacağınıza kendiniz karar verin.

Murat Cömez, 7haiku ve Eroseros bunu beğendi.
  4. Faris tetik

Faris tetik Yeni Üye

Adı:
    Faris
    Seviye:
    @Kaan.Özçelik Haklısınız hocam @Eroseros Hocamın dediği gibi yapıp ondan sonra kararımı veriyim o zaman teşekkürler

Eroseros bunu beğendi.
  5. emir_kr

emir_kr Yeni Üye

Adı:
    Emir E.
    Bisiklet:
    Bisan
    Biraz daha sür bence bi hevesle paranı harcama belki hevesini alınca ihtiyaç duymazsın