Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet sürerken müzik dinlemeyi sevenler gelsin

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Berke Can Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Berke Can Yılmaz

Berke Can Yılmaz Üye

Seviye:
    Diğer bölümlere fazla bakan olmadığı için buraya açmaya düşündüm daha fazla kişi faydalansın diye.Harika birşey giderken hem müziği seçiyorsunuz rahatça hemde ağır değil 100 gram civarı. Düşünen varsa tavsiye ederim. Aleti telefoncudan 8tlye aldım baya bir teferruatlı birşey.

2. Ali Serdar GÖK

Ali Serdar GÖK Üye

Seviye:
    Dediğiniz doğru telefon gözünün önünde olunca bir farklı oluyor. Deal Extreme'de neredeyse tüm telefonlara uygun olanları var(Ağırlıklı dokunmatik ekran).

3. Berke Can Yılmaz

Berke Can Yılmaz Üye

Seviye:
    Gündüz güneş ışığından pek okunmuyor ama gece Navigasyon sayesinde hem konumumu hemde hızımı öğrenebiliyorum navigasyonuda fena değil telefonun fiyatına göre

4. Rana Süsal

Rana Süsal Kıdemli Üye

Seviye:
    Güzel bir şeye benziyor acaba her telefoncuda var mıdır ? ya da gittiğimizde isterken tam olarak ne diye isteyeceğiz " bisiklete monte edilen telefon ko(ru)yucu" :) ben en iyisi bizim telefoncuya bi gidip sorayım

5. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    bisiklete binerken, özellikle trafikte müzik veya radyo dinlemek keyifli olsa da, tehlike oluşturduğunu unutmamanızı hatırlatmak istedim. sevgiler.

6. Berke Can Yılmaz

Berke Can Yılmaz Üye

Seviye:
    Dinlediğim müziğin başkalarının duymasını hiç sevmem ne arabada ne bisiklette. Trafikte hem o arabaların sesinden pek duyulmaz hemde gürültü kirliliği yapar. Dağlık alanlara gittiğimde açıyorum harika oluyor kuş sesleriyle bisiklet sürmek helede topraklı bir yolsa tadından yenmiyor:)

BULUT ÇELİK bunu beğendi.
  7. Doğa Aslan

Doğa Aslan Üye

Seviye:
    güzel bir şey bide telefona kulaklık takılır kimsede dinlediğin müziği duymaz ama bnden tavsiye tek kulaklık kullanın çünki 2 sini birden takarsanız tehlikeli olur baska sesleri duyamazsınız trafikte :)

8. Murat Dağcı

Murat Dağcı Aktif Üye

Seviye:
    Ben kulak içi kulaklık kullanıyorum. Onu taktığım zaman dibimden seçim otobüsü geçiyor, onun sesini bilirsiniz onu dahi duymuyorum :) Ama her zaman dikkatimden hiçbir şey kaybetmiyorum. Daha çok dikkatli olmaya başladım. Müziksiz olmaz. Hele Heavy Metal'siz hiç olmaz. :)

9. Somer Kozanoğlu

Somer Kozanoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
  10. diavolo

diavolo Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok orijinal :D

11. Salih Dinçer

Salih Dinçer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Trafikte müzik konusunda tartışma bitmez, büyür gider herhalde...:)

Bende dış seslerden bağımsız trafikte yol alanlara karşıyım. Kendini geçtin başkasının bile hayatını tehlikeye atabilirsin. Ne kadar dikkatliyim desen de insanın dikkatini dağıtan şeyler vardır. Atıyorum dinlediğin müzikte hüzünlendiren bir melodi veya düşünürken daldığın bir an.

Neyse dediğim gibi sorun yok diyen de çok var diyen de. Ama bu olayı sevdim çünkü sadece müzik için değil navigasyon için de ideal. Ben de kapağa yapıştırılan çırtlı bantları kullandım. Tabi yolda sarsıntı olunca bazen çıkıp gidiyor. Emniyet askısı olmasa telefonda gidecek...:)

Hatta bugün Şile Yolu'nda bir ara kapağı gitti. Bu aparatları sevdim deneyeceğim...

12. FATİH ÇOLAK

FATİH ÇOLAK Kıdemli Üye

Seviye:
    Bence Bisiklet Kullanırırken Müzik Dinlemek Helede Istanbul Gibi Bir Yerde çok Büyük Tehlike Insan Huzursuz Oluyor Ilk Başta Keyif Vermiyor

13. mehmet ali çetinkaya

mehmet ali çetinkaya Kıdemli Üye

Seviye:
    hoş bisey ama birazda dikatli olmaklazım bol müzikler

14. Berke Can Yılmaz

Berke Can Yılmaz Üye

Seviye:
    Hiç insan olmayan araba geçmeyen yerde bile kulaklıkla müzik dinlemek tehlikeli olabiliyor insan dalıp gidebiliyor. Ama dediğim gibi sesi dışa verirsek pek problem olmuyor kalabalık yerlerde zaten dinlemiyorum