Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Sorunu?

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Evren Saltan tarafından paylaşıldı.

1. Evren Saltan

Evren Saltan Misafir

Merhabalar
    Ben Gaziosmanpaşa'da oturuyorum. Yol bisikletine başlamak istiyorum. Bunun için bütçem 2000 lira kadar. Bana Sedona 611'in 2013 modeli çok iyi geldi. Hem renk uyumu hem ekipmanlarına dikkat ettim. Ama şöyle bi' sorun çıktı karşıma, bugün Saraçhane'ye gittim (malum bisiklet almak için en uygun yer gibi geldi bana) ve Sedona satışı yapan bayiindeki kişi bana artık 2013 Sedona 611 bulamayacağımı sezonun bittiğini ve 2014 Nisan ayını beklememi söyledi yeni model için. Benim bu bisikleti bulma şansım yok mu İstanbul'da? Çünkü 2014 modellerinin hem renkleri değişecek hem de 2014 Nisan'a malum daha çok var bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

2. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sedona'nın kendi sitesinden bayiler bölümünden iletişim adresleri mevcut.İstediğin bayi ile irtibata geçebilirsin.

3. mücahid yapıcı

mücahid yapıcı Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  4. Evren Saltan

Evren Saltan Misafir

Çok teşekkür ederim, bayiileri yarın arayacağım tek tek ama sizce gerçekten bulma imkanım az mı? Çünkü o model kozmetik olarak sanki benim için özel olarak yapılmış gibi. Fren kollarına kadar siyah ve detayları mavi, mükemmel...

5. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Tam sene sonu 2 yıl kadar önce salcano 241 sv aldım o sene salcano epey satmıstı ve aylardan agustos yada temmuzdu henuz fakat ben aradıgım bisikleti bulamamıstım epey gezmeme ragmen. Salcanoyu aradıgımda stokta kalmadıgını ancak elinde kalmıs olan satıcılardan belki bulcamı sölediler ve bursada tek 1 yerde tek olan bisikleti buldum.

Yani suan kasıma girdik dedigi bi yerde dogru ama sedona satısları bu sene nasıldır nerelerde kalmıstır bilemicem ama istnbulda bulma sansınız daha cok gibi geliyor özellikle daha az satıs yapan yerlerde elinde kalma olsılıgı daha coktur. Ve sene sonu fiyatlarda özelikle nakit alımlarda yeni mal alıcakları için 2013 lerde epey bi indirim yaparlar diye düşünüorum pazarlık yapmanızı tavsiye ederim.

2014 te hem fiyat artıcak hemde sekiller deişcek.

6. Serkan Mıstınoğlu

Serkan Mıstınoğlu Road Runner

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    merhaba evren, sarachanede bulabilcegin en pahali bisiklet 400 liraliktir olsa olsa. hatta yol bisikletinden o kadar uzaklar ki, bu yaz aksarayda lastigim patladi, yanimda yedek lastik vardi fakat pompa yoktu. lastigimi degistirdim ve sisirebilecek bir bisikletci bulabilme umide ile sarachaneye gittim. ve inanir misin sordugum bisikletcilerin bir tanesi haric, hepsi ilk kez presta valf lastik gordu hayatinda. bir bisikletci anladi sadece derdimi fakat onda da pompa yokmus :-D neyse, yalvar yakar metroya atladim ve donebildim eve...

sedona 601e gelince, bakirkoyde tren istasyonunun hemen uzerinde bir bisikletci var. turkuaz bisiklet olmasi lazim adinin. orada en son vardi bu bisiklet. vitrinlerinde hatta

7. Evren Saltan

Evren Saltan Misafir

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ben de sezon sonu diye nakit ve indirimli alırım diye düşündüm ama işte satıcı çok geç kaldığımı söyledi. Bike&Outdoor'un internet mağazasında var olarak gözüküyor ama neticede orası indirim yapacak bir yer değil. Ondan önce yarın bütün bayiileri arıyacağım ve stok hakkında bilgi alacağım, umarım bulurum, ulaşım sorun değil İstanbul'da bulayım Anadolu yakası Avrupa yakası fark etmez. Bu arada umarım yanlış yazmışsınızdır ben Sedona "611" istiyorum eğer Bakırköy'de varsa haftaiçi hemen bakmaya giderim.

8. Serkan Mıstınoğlu

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    pardon, 601 vardi ve 621 de vardi. 611 yoktu orda en son

9. Evren Saltan

Evren Saltan Misafir

Kötü olmuş, ama zaten detaylı bi' arama yapacağım 0 bulabilirsem çok iyi olur. Olmadı artık 2014 modellerini bekleyeceğim onu beklerken de bi' yandan ikinci el temiz bulabilirsem onu alacağım...

10. Serkan Mıstınoğlu

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
  11. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ortaköy kaçkar bisiklet'e bakın orada olabilir halihazırda bir çok 2013 sedona var elinde.

Berke bunu beğendi.
  12. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Bu forumda bir sürü bisiklet satan saygın firmalar var.ayrıca sedona artık eskisi gibi değil evet kadrosu çok iyi ama eski satış rakamları ve bir türlü bulunamayan yedek parça sıkıntısı üzmesin sizi diyesim var.tabii ben bisikletci arkadaşlarımın yalancısıyım piyasanın son durumu böyle imiş;siz yinede iyi bir araştırın diyorum.

13. Engin Arkın

Engin Arkın Yeni Üye

Seviye:
    bianchi slr 300 yol bisikleti satıyorum ilgilenirsen görüşelim

14. Evren Saltan

Evren Saltan Misafir

@Lammarth: linkte sorun var galiba telefondan giriyorum ve hata veriyor.
    @Berke1903 Teşekkür ederim, kaydettim orayı da ilk fırsatta oraya da bakacağım.
    @Engin Arkın şimdilik bu istediğim modele bakıyorum bulamazsam başka markalara yöneleceğim.

15. Evren Saltan

Evren Saltan Misafir

Sedona satışı yapan bayilerden bir kaçını aradım fakat ellerinde kalmamış. 2014 modeller piyasaya ne zaman çıkıyor peki? Bana söylenen gibi nisan ayında mı?