Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet severe saldırı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında cihangil tarafından paylaşıldı.

1. cihangil

cihangil Forum Demirbaşı

Seviye:
    :boese157: arkadaslar antalyadan riza ve taylan arkadasımız 4 sularında şehirde bisiklet turu attıkları sırada dönerciler carsısı hemen önünde taylan arkadasımız önden giderken arkadan gelen motorsikletli 3 kişi tarafından tartaklanmıştır motoru kullanan medeniyetsiz şahıs arkadasımızın yüzüne motor kaskını vurup 3 dişini kırmışlar!:boese157: olayı gören halk bu 3 vatandasi linc girişiminde bulunmuşlar ama bu esnada ellerinde birini kacırmışlar! neyse ben bisiklet severler bu vatandaşları kınıyorum ve taylan ve riza kardesimede gecmiş olsun diliyorum umarım o şahıslar hak ettikleri cezayı bulurlar.herkeze ii pedaller

2. basri

basri Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Ben böyle birşeye inanmak istemiyorum, şehrin en işlek yerinde...
    Olay bu kadar basit olmamalı, yaralı arkadaşlarımıza öncelikle geçmiş olsun.
    Olayı bir de onlardan dinlemek isterdik. Polis müdahalesi filan olmamış mı? Orada her zaman ekip bulunur.

Tekrar çok geçmiş olsun diyor ve şiddetle kınıyorum :(

unipap ve cihangil bunu beğendi.
  3. ali_gülcan

ali_gülcan Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlarımıza çok geçmiş olsun

cihangil bunu beğendi.
  4. cihangil

cihangil Forum Demirbaşı

Seviye:
    zaten polisi aramışlarda öyle gelmiş polis daha sonra linc edilmek istenen(kaskı vuran) şahış kacmayı başarmış bizim insanlarımızda duyarsız bilincsızce yaklaıyor olaylara ya adam onların sayesinde kacmış neyse diger 2 kişi kacamamışlar onlar daha sonra kelepceyle adliyeye sevk edilmiş benim bildiklerim bunlar

basri bunu beğendi.
  5. unipap

unipap Yeni Üye

Seviye:
    O ikisini almışlarsa diğer kaçan vatandaşında yakalanması an meselesidir.Arkadaşlara çok çok geçmiş olsun diyorum:boese157: .Bu tür olaylara sebebiyet verebilecek hadiselerle eminim hepimiz çokça karşılaşıyoruz dört tekere saygısı olmayan vatandaşımızın 2 tekere gösterecekleri hassasiyeti beklemek abesle iştigal olur herhalde.Ne olursa olsun bizlerin hiçbir şekilde sağduyuyu elden bırakmaması lazım ki ağzımızın tadı bozulmasın çünkü bir kere bozuldumu bir daha toparlamak çok zor arkadaşlar

cihangil bunu beğendi.
  6. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Geçmiş olsun arkadaşlar.:(
    Çok üzüldüm. :(
    Şehir içi sürmek git gide kolaylaşacağına , zorlaşıyor.:eek:

Maalesef şahıslar yakalansa bile , hiçbir ceza almayacaklar. :eek:

Ben biber gazı taşıyorum, herkese tavsiye ederim.:in:
    Umarım hiçbir zaman kullanmak zorunda kalmam.:(

cihangil bunu beğendi.
  7. janset

janset Üye

Seviye:
    çok geçmiş olsun arkadaşlara.okumak bile dehşete düşürüyor.insanlar neden böyle anlamak mümkün değil.ben de bugün lara plajına giderken epey taciz edildim ama kıyaslanmaz tabii bu olayla.umarım sayımız artar,yeni yollar yapılır ve umarım artık yaşanmaz böyle olaylar...

cihangil bunu beğendi.
  8. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun arkadaşlara.Okurken tüylerim ürperdi :(

halp ve cihangil bunu beğendi.
  9. Murat EVGİN

Murat EVGİN Bisikletkolik

Seviye:
    Çok üzücü bir olay, arkadaşlarımıza büyük geçmiş olsun.
    Umarım yapanlarına yanına kalmaz.

halp ve cihangil bunu beğendi.
  10. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Büyük geçmiş olsun. Arkadaşımız, 15 gün iş göremez raporu alsa, kamu davası açılsa aslında biraz sürünür o ayılar.

cihangil, Ozan Güven ve unipap bunu beğendi.
  11. Azmi Taylan ULUOCAK

Azmi Taylan ULUOCAK Üye

Seviye:
    Gecmis olsun dilekleri icin cok tesekkür ederim.
    Soner Beyin de tahmin ettigi gibi Savci Bey sahislari daha görmeden sadece ifadeleri okuyarak serbest birakti. Ama ben sikayetci oldum bu yüzden dava acilacak biraz zaman da alsa cok ugrassamda pesini birakmamaya calisacagim. Bence herkes bisekilde yaptiklarinin cezasini cekmeli.

12. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    geçmiş olsun arkadaşlar neyse ki yakalanmışlar yanlarına da kalabilirdi çok şahidiniz var böyle bir tavrın altında yatan sorunlu geçmiş ve kişilikler tüylerimi ürpertiyor korkmuyorum ama ülkem için endişeleniyorum

13. ateze

ateze Misafir

Ne yazıktır ki bu olaylar gun gectıkce artacak, egıtım sıstemımız tam bır batak ıcerısınde, on yıl sonrasını dusunemıyorum.
    Arkadaslarıma da buyuk gecmıs olsun demekten baska yapacak bır seyım yok :( üzüldüm.

cruphasulie ve cihangil bunu beğendi.
  14. nikto

nikto Aktif Üye

Seviye:
    haftasonu heybeli adada gozumuzun onunde 2 cocuk 16-17 yasında biri cocugu gene aynı yaslarda dovduler ve bıcakladılar.
    ellerini kolalrını sallayarak giderken hbr verilen polis geldi.

haftasonu ve tatilllerde buyuk heybeli tiner ceken, hapcı, kız arkadasına hava atmak isteyene kurtlar vadisine ozenen genclerimizle dolu...

kanımız dondu... ama istanbul artık suc sehrini gecti...
    emre
    www.geziyorum.net

Deniz ve Erhan Doğaner bunu beğendi.
  15. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaslar 19Mayıs Ulusal Egemenlik ve Spor Bayramına yakışmayacak bir hareket olmuş :( Umarım o motorlu caniler o benzinli çevre düşmanı icatlardan inipte bisiklete geçerler ve kendilerine bir iyilik ederler diye umuyoruz(m)..
    Herşey bizim gelecegimiz içinse bisiklet kullanmayı alışkanlık edinelim ve Basında araba ve motor reklamlarına vericekleri zamanı cok az da olsa bisiklete ayırsınlar diyorum daha fazla veryansın edemiyecegim cok kızdım bu olaya arkadaşlar:(
    Taylancım cok büyük geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşmen dilegimle
    "Eğitim Şart!"

Erhan Doğaner ve basri bunu beğendi.
  16. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    Büyük geçmiş olsun. Daha kötüde olabilirdi diye avunmaktan başka birşey gelmiyor neyazıkki elden. Dava açılması önemli bu davadan alacakları küçükte olsa mahkumiyet onların ömür boyu karşılarına sabıka olarak çıkacak ve sana yaptıklarını neşe içinde değil üzüntü ile anmalarına neden olacaktır.Tavsiyem soner hoca gibi biber gazı taşısanızda ki galiba lazım bu devirde şikayetçi olmanız.

17. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    YUH...

Medeniyetten nasibi olmayan şeyler (ismini siz koyun)

Hayvandan da aşağı bunlar...

Köpekler bile bu kadar acımasız değiller bisikletlilere karşı...

Çok çok geçmiş olsun, Allah hepimizi böylelerinden muhafaza etsin...

18. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    öncelikle geçmiş olsun diyim.böyle bi konu daha vardı orayada yazmıştım insanların demiyim de bazı ömerçipçiklerin yolda karşılaştığımız tavırları yüzünden artık ben sele borusuna takılan bagaj ın yanına gayet iyi görülen bi yaklaşık 40 cm lik kalın bir sopa bağlıyorum.birçok insan yolda bize karşı güzel tepkiler versede önlem almamız gerekenler var.
    mesela bir foça turunda köyün içinden biyerden geçerken yalnızdım ve karşıdan karşıya geçen ben yaşlarında 3 genç ben onlara doğru yaklaşırken bi baktım karşıdan sövüyolar, duyulmuyo fakat el kol hareketleriyle baya baya sövüyolar. bu durumu gören ben sopayı çıkararak aynı tepkiyi onlara verdim 3-4 m geriye doğru kaçtılar. hiçbiri bir tepki vermedi. ve içlerinden biri ben yaklaşık 50-60 m uzaklaşana kadar arkamdan baktı. beklemedikleri bi tepki verdim onların bana gösterdikleri ilgiyi karşılıksız bırakmadım bi nepzede olsa. karşılıklı sövüşme olayı da ben herhangi bi tepki vermeseydim eğer belki başkalarına da aynı şeyi yapacaklardı. en azından bi tepki verirken 2 kere düşünürler. hayatımda doğru düzgün kavga eden bi insan diilimdir. zaten böyle bişey gayet çocukça olur mecbur kalmadığın sürece. FAKAT bisiklet üzerindeyken acayip asabiyim ve bazı yontulmamış saf 24 ayar insanımıza sert davranmak gerekiyo anlamaları için ve bu konuda hiç sabırlı diilimdir şahsım.
    diyeceğim KARDEŞİMİZE SABIR DİLİYORUM.

Ediz Tevfik Özgan bunu beğendi.
  19. cihangil

cihangil Forum Demirbaşı

Seviye:
    öyle an oluyorki arkadaslar olaylar ani gelişiyor! yani bir anda yanına yaklaşır ve hırgır cıkmadan kaskı yada yumrugu yiyorsun sonrasındada kalıcı bir iz:( daha sonra ister öldür istersende ne yaparsan yap o iz hep kalıyor! yaşadıgımız ve insan oglunun oldugu her anımız( yani kendimizle ) olan bu savasımız bitmeyecektir! kınıyoruz elimizden başka birsey gelimiyor gelemezde! gelsede yine hep zararla oturan yine bizler oluyoruz.

yazık:(

20. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    Mümkün olduğunca en az üç dört bisikletli olmak daha iyi olur sanırım.