Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet seçmemde yardım eder misiniz...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında serdar gültekin tarafından paylaşıldı.

1. serdar gültekin

serdar gültekin Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    uzun süre ara verdikten sonra içimdeki bisiklet aşkı tekrar depreşti ve kendime bisiklet almaya karar verdim. Bu forumu okumadan önce kararımı vermiştim Bianchi'nin orion ds modelini alacaktım. Ama forumdaki arkadaşlar ısrarla Bianchi'nin alınmaması gerektiğini söylüyorlar. Ben forumdaki genel tavsiyeler üzerine üç model üzerinde duruyorum ama üçünün arasında karar veremedim. Ameoba Hussar, sedona 711v ve Kron xc1000. düşündüğüm bisikletlerden de anlaşılacağı üzere bütçem başlangıç için 600ytl civarında. yaklaşık 100 kiloyum ve bisiklete binmek için çok fazla zamanım yok, bisiklet üzerinde malesef uzun zaman geçiremeyeceğim. Bana seçim yapmam da yardımcı olursanız sevinirim. Bir de Ankara'da bu modelleri nerelerde bulabilirim?

2. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Merhabalar. Bu bisikletlerden Amoeba ve Sedona Erdoğanlar bisiklette satılıyor. Yukarıdaki reklamlarda sitelerine link var, adresi oradan bulabilirsiniz. Kron satan yer Ankara'da bilmiyorum. Delta Bisiklette de bütçenize uygun Geotech ve Corratec bisikletler bulabilirsiniz. En iyisi dükkanları ziyaret edin, size en yakın geleni alın.

3. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Bunların arasından Kron XC1000'i öneririm.Ancak siz yinede araştırın.Belki daha hoşunuza giden bir bisiklet bulursunuz. ;)

4. serdar gültekin

Seviye:
    önerileriniz için teşekkür ederim. benim de en çok aklıma yatan model kron xc1000 oldu.

5. serdar gültekin

Seviye:
    uzun süren bir kararsızlık döneminden sonra mtb'lerin benim kullanım amacıma uygun olmadığını gördüm ve hybridleri araştırdım. sonuçta scott'un sportster serisinden bir bisiklet almaya karar verdim. en mantıklı seçenek p4 gibi gelmişti ama bulunamadığından erdoğanlar bisikletten p5 modelini aldım. şimdilik günde 10-15 km kullanarak alışmaya çalışıyorum. ama inşallah yeterli kondüsyona ulaştığımda ve uygun arkadaşlar bulduğumda uzun yol yapmayı düşünüyorum

6. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun.;)

serdar gültekin bunu beğendi.
  7. proteo

proteo Aktif Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun. Güzel ve mantıklı seçim yapmışsınız.

serdar gültekin bunu beğendi.
  8. serdar gültekin

Seviye:
    teşekkür ederim... sportster serisini seçmemde sizin yorumlarınızın ve p3'ün resimlerinin çok etkisi oldu. ama malesef p3 başlangıç için çok pahalı geldi bana