Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet seçme (yardımınızı bekliyorum)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Serkan01 tarafından paylaşıldı.

1. Serkan01

Serkan01 Yeni Üye

Adı:
    Serkan
    Merhaba arkadaşlar,

Birçoğunuz gibi bisikletde benim çocukluk tutkumdu.Üniversite hayatıma kadar bisiklet hayatımda çok önemliydi hatta lisede 4 sene okula bisiklet ile gittim :).Üniversitede baya bir koptum.Neyse benim sorum Türkiye içerisinde önce biraz kondisyon yapıp daha sonra kısa ve uzun turlarda(adanadan-muğlaya kadar bir sahil turu gibi ) rahatlık ile kullanabileceğim bir bisiklet almak istiyorum.Bütçe sıkıntım yok ama çok uçuk bir bisiklet almak da istmiyorum ihtiyacımı görsün rahat edeyim ve bana sorun çıkartmasın yeter.

FelixTheCat bunu beğendi.
  2. FelixTheCat

FelixTheCat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Fazla uçuktan kastınız nedir acaba? Kimisine göre 1000 TL bile uçuk bir rakam oluyor o yüzden soruyorum.

3. Serkan01

Serkan01 Yeni Üye

Adı:
    Serkan
    Yani demek istediğim uluslararası turlarda kullanan 2500$ ve üstü fiyatlar olan bisikletlerden bahsediyorum.Eğer bilgili ve tecrübeli arkadaşlar 1000 liraya şu bisiklet senin işini rahatlıkla görür eyw.Daha yeni başladım.Tavsiyeler ile en doğru kararı vermeyi istiyorum.

4. Sarper Tuncer

Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    evet! betül hanım haklı. bir bütce belirleyin birde kullanım amacınız tam belli olsun. forumda bir çok yanıt veren olur size ;)

5. Serkan01

Serkan01 Yeni Üye

Adı:
    Serkan
    O zaman şöyle söyleyeyim amacım Türkiye içinde şehirlerarası turlar yapmak.Bütçe olarak 1500 tl diyelim ama esnektir. :)