Bisiklet seçimine yardım

Tepki
6
Selamlar, bende bisiklet almaya karar verdim, bi kaç model arasında gidip geliyorum. sorum şu olacak ng650lerin kadro boyu 17'' sanırım boyum 1.67 olduğunu düşünürsek bana uygun olan kadro boyu foruma göre 15-16''. 1 inçlik farkın etkisini merak ediyorum ne dersiniz çok büyük fark olur mu yani yorgunluk ağrı vs gibi?

Hatta diğer modelleri de yazayım kullananlar fln varsa karşılaştırmama yardımcı olurlar belki. Sedona Borla-Amoeba Hussar-Salcano Ng650. Bunlar dışında şu bisikletlere de bak dediğiniz var mı? Max 500-600 lira harcamayı düşünüyorum bisiklete. Şunu da belirtmek isterim bisiklete yeni başlıyorum çocukluğumdan sonra yani ilk defa ciddi olarak alıp kullanmaya başlıcam. genel amacım günlük 1-2 saat sürmek spor yapmak ama ilerde ufak gezilere de çıkmak istiyorum. bütün bu bilgiler ışığında neler önerirsiniz yorumlarınızı bekliorum :) :rolleyes:

Scudo
Tepki
19
Miwok 1053 v yede bak derim bu bisikletlere alternatif olarak...bende bu bisikletler içinde kararsız kalmıştım ama miwok 1053 v almaya karar verdim..1-2 ay içinde alıcam insallah...

• Beğen
Tepkiler: Berkay ALDANMAZ

Canbyz

Üye
Tepki
0
İsim
Ahmetcan Fındık
Bisiklet
Salcano
Merhaba kron xc250 2015 model hakkında bilgi verirmisiniz

Screenshot_2016-04-11-20-57-55.png