Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet seçiminde yardım lütfen

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında alikrtl tarafından paylaşıldı.

1. alikrtl

alikrtl Yeni Üye

Seviye:
    Foruma yeni üye oldum bisiklet almak için araştırma yaparken aklıma takılan soruları size sorarak ve bütçeme en uygun bisikleti almak için sizden yardım istiyorum bütçem 500 tl ye kadar ben aslına yol bisikleti almak istiyordum ama bu butceye göre bulamadıgım için dag bisikleti almak istiyorum genel kullanım amacı evden işe ulaşımda kullanmak yaklasık 5-10 km lik bir yol.
    benim düşüncem
    bu bisiklet

Ama kafamdaki sorular amartisorlerin beni rahatsız edebilecegi bu konuda yardımınıza ve tavsiye modellerinize ihtiyacım var yardım lüften.

Bu arada boyum 183 cm kilom 85

teşekkürler

2. alikrtl

alikrtl Yeni Üye

Seviye:
    Yorumları karıştırıken
    butceme uygun bir yol bisikleti buldum
    sizce yukarıdaki bianchimi yoksa
    bu linkteki delta bisikletmi

3. BEfe

BEfe Yeni Üye

Seviye:
    Yol bisikletleri hakkında bilgim yok ancak ilk verdiğiniz bianchi den kesinlikle vazgeçin derim ben. 500 tl paraya dağ bisikleti olarak forumda genellikle sedona borla öneriliyor. Fazla bilgim olmasada o fiyata bende iyi olduğunu düşünüyorum. Dağ bisikletine ince ve dişsiz teker takarak düz asvalt yolda performans arttırmak da bir seçenek. Yine de sadece iş-ev arası düz yol için yol bisikleti daha iyi olur gibi. Sedona linki :

http://www.sedona.com.tr/

4. Halil Atalay

Halil Atalay Forum Bağımlısı

Seviye:
    bence kron veya sedona alın yada bianchi daha profesonel olanı var onu alın böyle çift olmasın