Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında alper kurt tarafından paylaşıldı.

1. alper kurt

alper kurt Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Öncelikle herkese merhaba
    Önümüzdeki günlerde yaklasık 1 aylık bısıkletle ege turuna cıkmayı dusunuyorum. Bu sebeble bır tur bısıkletı alıcam ve uzun suredır arastırıyorum ancak butce hesabım pek planladıgım gıbı olmadıgı için az bır mıktar ayırabılıyorum ancak. Tabı kı heryerde de okudugum gıbı fıyatına gore kalıte satın alıyosunuz bu dogrultuda arastırdıgım gıdıp gördugum bisikletler arasında butceme gore belırledıklerımı sizlere sormak ıstedım . Sizin görüşleriniz dogrultusunda da satın alıcam.
    1-Geotech Alize modeli fiyatı 475
    2-Salcano İstanbul fiyatı 625
    3-Sedona 301 fiyatı 750
    Butcem dogrultusunda cıkabılıcegım maksimum lımıtler bu sekılde. Aslına bakarsanız esas sormak ıstedıgım tabıkı ıclerınden sedona onde duruyo ve bunlar arasında alınabılıcek en ıyısı dıyebılırsınız ama geotech 1 aylık bı ege turunu cıkaramaz durumda mı ? Aradakı fıyat az gıbı duruyo ama ınanın ögrenci olunca hayat kurtaran bı mebla olabılıyo takdır edersınız ki hele bıde turun dıger ekıpman masrafları dusunulunce :)
    Bu arada boyum 1.85 cm ve kendımı ve bisikleti çok zorlamadan profesyonel bir hedefle bısıklete yuklenmeyecegım dusunulurse belırledıgım üç seceneğin uygunluguyla alakalı ne tavsıye edersiniz.
    Şimdiden çok tesekkurler degerlı yorumlarınız için.