Bisiklet seçimi

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
(link)
Linkteki Bianchi Nero yu inceledim, beğendim. Ama çevremdeki herkes Bianchi alma iyi değil diyor. o fiyata o özellikte sıfır yol bisikleti bulamadım. Bianchi Nero ile aynı fiyat ve kategoride olan alternatifleri yazar mısınız...
Birde Bianchi Hero yu inceledim, Yine çevremdekiler alma dediği için alternatif bakıyorum. 650 TL ve altındaki 2010 MTB modellerini yazar mısını... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Scudo

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
650tl civarında Kron ve Sedona lara bakabilirsiniz.

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
@gatila

Teşekkür ederim Gökhan abi, sıfır bisiklet arıyorum, senin bisiklet ve yanında verdiğin malzemelerde güzel ama tercihim sıfır alıp uzun zaman kullanmak. . .

izzetatala

Üye
Tepki
3
geotech life ı bir incelemeni tavsiye ederim kalite ve garanti yonünden cok güzel bir bisiklet

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
Geotech i pek beğenmiyorum aslında... Daha çok beğendiklerim Whistle,kron,sedona,amoeba,bianchi vb...

Tepki
2
GÜncel Mesajlar GÖrdÜĞÜm İÇİn Buraya Yazmak İstedİm. Kusura Bakmayin. Benİm 5,5 YaŞinda Bİr OĞlum Var Daha Önce 3 Tekerleklİ Ve Sonra 12" Janta Sahİp 2 Arka Destek Tekerleklİ Bİsİklet Kullandi. Şİmdİ 16" Bİr Bİsİklet Almak İstİyorum. Ancak İstedİĞİm Bİr OyuncakÇidan 16" Bİsİklet Alip Bİnmesİnİ SaĞlamak DeĞİl. İlerİde GÜzel Bİr Hobİ/spor Edİnebİlmesİ İÇİn BÜtÇeme GÖre İyİ, Zevk AlabİleceĞİ Ve SaĞlikli Bİr Bİsİklet Almak İstİyorum. İyİ Bİr BİsİkletÇİ Olmasini İsterİm. 25o Tl Cİvarinda BÜtÇeme GÖre 2 Model Belİrledİm. Ankara'da Oturuyorum. AŞaĞidakİ Modellerden Hangİsİnİ Önerİrsİnİz Ve Neden? Yoksa BaŞka Bİr Tavsİyenİz Olur Mu. Bİr De V Fren Mİ Daha Uygun Olur Kontra Pedal Mi? Bu Modellerden Bİrİ V Fren Bİrİ Kontra. V Fren Olanda AmortİsÖr VarmiŞ :???

Bİanchİ Rocky 16"

Geotech Igniter 16"

Sİze Komİk Gelebİlİr Ama LÜtfen Yardim....

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
Bu arada konu güncel değil maddi durumlar yüzünden bisiklet alma işi düzelene kadar umutlar başka bahara yani ...

Mustafa Ozler

Daimi Üye
Tepki
198
ben bianchi sitesinde özel seri diye adlandırılan Alikut, Nero gibi modelleri kapsayan serinin sedona'dan veya kron'dan bir farkı olmadığını düşünüyorum.