Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ömer karaman tarafından paylaşıldı.

1. ömer karaman

ömer karaman Yeni Üye

Seviye:
    Öncelikle herkese selamlar,
    forumunuza yeni katıldım ve uzun zamandır içimde depreşen bisiklet sevgisi yeniden alevlendi şimdi sizin gibi tecrübeli arkadaşlardan bisiklet seçimi konusunda yardım istiyorum.

İlk olarak 30 yaşındayım ve boyum 1,85 kilomda 80 kendime genelde arazide ormanlık alanlarda patikalarda vs. korkmadan hoyratça kullanabileceğim ayrıca beni fazlada yormuyacak bir bisiklet almak istiyorum, fiyat önemli değil fakat bütçeyi çok fazlada zorlamak istemiyorum.İlk olarak ucuz bir modeldende başlayabilirim.
    Her türlü tavsiyelerinizi dikkate alıcam, yardımlarınızı bekliyorum,
    Saygılar,
    Ömer Karaman.

alptuğ altındiş bunu beğendi.
  2. Furkan Yavuz

Furkan Yavuz Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhaba ben de sitede çok yeniyim ama bisiklette amatör de olsa az bi tecrübem var...size ilk olarak sedona tavsiye ederim fiyat - donanım açısından benim en çok hoşuma giden marka(751 i tavsiye ederim)...kendimden örnek vereyim çünkü benzer durumu ben de geçen yıl yaşadım.bütçeme uygun olarak salcano astro aldım ve memnun sayılırım..boyum 1.75, selem bana alçak geliyor 1. şikayetim bu..şu an forumda 27.2 lik sele borusu arıyorum...2. si vites kablolarım ufak sıcaklık farklılığıyla kolayca ayarları bozuyor ki bu da ilk yarım saatte 2 kez gereksiz yere ayar yapmamı gerektiriyor..eğer salcano nun bu ayarlarda bi bisikletini alırsanız kesinlikle ilk günden bazı parçaları değiştirmeniz gerekir ancak sedona da kendinizi zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum..inşallah ucundan köşesinden yardımcı olurum..lafı daha da uzatmadan yerimi Bilenlere bırakayım.şimdiden hayırlı olsun