Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bİsİklet SeÇİmİ

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Celasin Telli tarafından paylaşıldı.

1. Celasin Telli

Celasin Telli Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    merhaba,
    trek 4300 e karar vermiştim ama bazı yorumlardan sonra kararsız kaldım.
    400-450 € civarında bir mtb arıyorum. trek 4300,scott 50,corratech X VERT BACO ve cannondale F8 arasında seçim yapamadım. önerileriniz nelerdir? NEDENLERİNİ YAZARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM.

2. gecekusu333

gecekusu333 Kıdemli Üye

Seviye:
    ben corratec x-vert motion kullanıyorum ancak diğerlerini kullanmadığım için onlar hakkında detaylı yorum yapamam. sana tavsiyem şu olur; BACO ya bu rakamları vermektense çok küçük bi miktar artışıyla MOTION almanı şiddetle tavsiye ederim.bende bisiklet almadan önce epey araştırmıştım.bu 4 marka arasında kalite farkı pek yoktur sanırım zira hepsi alanında uzman markalar.ancak fiyat/donanım kalitesi olarak vericeğin fiyata en iyi donanım corratec modellerinde oluyor.burdan sakın;scott,trek,cannondale tavsiye etmiyceğimi çıkarma.onlarda harika bisikletler.ancak 1000tl verip alacağın motion neredeyse full deore setli.ancak bu fiyata alacağın başka markaların modellerinde deore kalitesi bulamazsın.kaldıki tek fark bu değil.12.9kg ağırlık diğer modellerle kayda değer fark yaratır.disk fren ile baco ağırlığına geliyo.bir farkta dişli saysında.motion 9 dişli yani 27 vitestir.verdiğin 4 model ise 24 vitestir. Bu 4 modelde (baco değil motion dersek eğer) en iyi donanım motion oluyoki 500euro fiyatla alabilirsin...