Bisiklet Secimi

Brington

Üye
Tepki
30
İsim
Berkin
Bisiklet
Scott
Herkese merhaba,

Benim sorum carraro cr 052 alip donanim mi yoksa scott speedster(sorali olan) vb bisiklet alip kadroya mi para vermeliyim

Diger sorumda bununla baglantili.Iyi kadro alip donanim mi yukseltmeliyim yoksa donanim iyi alip kadroyumu degistirmeliyim.(Ama bu dedigim yukseltmeler bisikleti yaklasik 3-4 yil kullandiktan sonra)

Scudo

Brington

Üye
Tepki
30
İsim
Berkin
Bisiklet
Scott
Yakın zamanda almayı düşünüyorum.Herhangi bir bilgisi olan yok mu?

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Yaşın henüz çok genç, alacağın iyi bir kadro 3-4 yıl sonrası sana büyük olasılıkla küçük gelecek. Bu da kadroyu değerlendirme imkanın olmayacak anlamına gelir. Şu an için ilk seçim daha mantıklı olur gibi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@MuratHan o 3-4 senede zaten değiştirme planları içerisine girer benim gibi foruma bi üye oldum 2 ayda ne planlar kurdum kafamda bisikletimle ilgili bence alsın iyisini sürsün 3-4 sene sonra değiştirsin :D

Brington

Üye
Tepki
30
İsim
Berkin
Bisiklet
Scott
Bu benim ilk yol bisikletim olacak.Daha önce hep şehir bisikleti kullandım.Yine carraro kullanmıştım.(Sportive 221)
Boyum şuan 182 bacak boyumla hesaplamıştım bir siteden 54 kadro çıkmıştı.Asıl merak ettiğim şey ben daha yeni geçiyorum yol bisikletine grupsetler arasındaki farkı bu kadar hissedermiyim?
Soru soracak insan bulmuşken continental 4 season lastiği takmayı düşündüm.Kış için yağmurlu havada yol tutuşu vs. nasıldır?

özlemalikaan

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
mehmet ali
Bisiklet
Sedona
İyi kadro herzaman iyidir bence

emrehan.

Aktif Üye
Tepki