Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Bertok tarafından paylaşıldı.

1. Bertok

Bertok Yeni Üye

Herkese merhaba,

Ben okula yaz ve kış aylarında yani bütün sene gidip geleceğim bir bisiklet arıyorum.Hızlı olmasına hafif olmasına önem veriyorum.(bütçem 2500 tl biraz zorla 2700 800 olabilir)

2. Ahmetgitar

Ahmetgitar Bisikletkolik

Adı:
    Ahmet
    Seviye:
    Öncelikle işe/okula gidişlerde bisikleti tercih ettiğiniz için size teşekkür ediyorum.
    Hız, hafiflik ve yaz kış kullanım diyorsanız (arada bagaj da takabilirsiniz) cyclocross bisikletlere bakmanızı öneririm.

Her yere girer çıkarım, arada yorulur metroya otobüse binerim, bir yere koyarken gözüm arkada kalmaz, arada katlar sınıfta bir kenara koyarım diyorsanız ve gideceğiniz mesafeye nispeten yavaş ve güvenli varmayı tercih ederseniz biraz da param artsın derseniz de tercihiniz katlanır bisiklet olabilir.

3. Brington

Brington Yeni Üye

Adı:
    Berkin
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Cevabiniz icin tesekkur ederim.Peki cyclocross bisikletlerde hangi marka,model onerirsiniz?

4. İbrahim A.

İbrahim A. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    @Bertok Okula, işe vs.. gidip gelmek için en uygun bisiklet türü fitness.. üzerinde yorulmadan, boynun sırtın ağrımadan, üzerinde çantanı kitabını vs.. taşıyabileceğin, semeri vurup çadırı tulumu yükleyebileceğin canın sıkıldığında uzun turlara çıkabileceğin, bunları yaparken yol bisikletine yakın performans elde edebileceğin yegane türdür kendileri..

Bu bütçe dahilinde karbon maşalı (büyük konfor sağlar) modellere bakabilirsiniz. benim tavsiyem Specialized Sirrus Elite İnceleme - Specialized Sirrus Elite

bisiklet aldıktan sonra bir çok ekipman alman gerektiğini ve ucuza çıkamayacağını belirtmek isterim. bisiklet almadan önce aksesuar ve ekipman bütçeni belirle kalanıyla bisiklet bak.