Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında kgbybr tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. kgbybr

kgbybr Yeni Üye

Adı:
    Kağan Aybar
    Bu gün sabah Enişteme Mosso bir bisiklet aldık. Sanırım wildfire modelinden 29 jant.Birkaç tur sürdüm gayet beğendim. Sanırım daha önce sıfır bisiklete hiç binmediğimden :) Forumda maşası pek beğenilmemiş gibi. Bpyum bir hayli uzun. Sizce ilk doğru düzgün bisikletim olarak almaya değer mi ? Veya ilk bisiklet olarak ne önerirsiniz.? Burda aldığımız yer bisikleti Disk frenlisini 750 tl ye V frenlisini 700tl ye verdi sizce nasıl olur ilk düzgün bisikletim olacaüından emin olamıyorum sizce alınırmı ?

2. Mustafa555

Mustafa555 Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    @kgbybr giriş seviyesi bir bisiklet bende 2014 model v frenlisi var toplamda 1000 km civarı sürdüm hiçbir sıkıntı çıkarmadı tabi bende çok iyi baktım ona tavsiye ederim sorun varsa sorabilirsin.

3. Sin

Sin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Asfaltta süreceksen amortisörsüz yola uygun lastikle gelen bir model almanı öneririm. Mosso wildfire kullanıyorum bende ben çok uğraştım sağıyla soluyla hiç bişey yapmasamda muhtemelen hala sorunsuz yürüyor olurdu bugün

4. kgbybr

kgbybr Yeni Üye

Adı:
    Kağan Aybar
    Satan adam V frenlisi sizin için daha uygun demişti enişteme.Benim yiğen binip düşerse diski yamulturmuş disk te fazla masraf çıkarabilirmiş öyle dedi. Sizce bu ne kadar doğrudur hangisi daha uygun olur ?

Benim için hangisi daha uygun olur bisikletle yılda bir belki iki defa en fazla.düşmüşümdür

5. Mustafa555

Mustafa555 Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    @kgbybr v fren bakımı kolay yedek parçası ucuz internetten bakarak herşeyini halledebilirsin ama hd fren hem zahmetli hemde bi sorunda tamiri zor ve pahalıdır.uzun yıllar bineceksen v fren bence daha mantıklı.

kgbybr bunu beğendi.
  6. kgbybr

kgbybr Yeni Üye

Adı:
    Kağan Aybar
    Bu fiyat aralığında başka habgi bisiklet önerirsiniz peki ?