Bisiklet Seçimi

kgbybr

Üye
Tepki
0
İsim
Hakan Öz
Başlangıç
1962—63
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu gün sabah Enişteme Mosso bir bisiklet aldık. Sanırım wildfire modelinden 29 jant.Birkaç tur sürdüm gayet beğendim. Sanırım daha önce sıfır bisiklete hiç binmediğimden :) Forumda maşası pek beğenilmemiş gibi. Bpyum bir hayli uzun. Sizce ilk doğru düzgün bisikletim olarak almaya değer mi ? Veya ilk bisiklet olarak ne önerirsiniz.? Burda aldığımız yer bisikleti Disk frenlisini 750 tl ye V frenlisini 700tl ye verdi sizce nasıl olur ilk düzgün bisikletim olacaüından emin olamıyorum sizce alınırmı ?

Scudo

Mustafa555

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Mosso
@kgbybr giriş seviyesi bir bisiklet bende 2014 model v frenlisi var toplamda 1000 km civarı sürdüm hiçbir sıkıntı çıkarmadı tabi bende çok iyi baktım ona tavsiye ederim sorun varsa sorabilirsin.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Asfaltta süreceksen amortisörsüz yola uygun lastikle gelen bir model almanı öneririm. Mosso wildfire kullanıyorum bende ben çok uğraştım sağıyla soluyla hiç bişey yapmasamda muhtemelen hala sorunsuz yürüyor olurdu bugün

kgbybr

Üye
Tepki
0
İsim
Hakan Öz
Başlangıç
1962—63
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Satan adam V frenlisi sizin için daha uygun demişti enişteme.Benim yiğen binip düşerse diski yamulturmuş disk te fazla masraf çıkarabilirmiş öyle dedi. Sizce bu ne kadar doğrudur hangisi daha uygun olur ?

Benim için hangisi daha uygun olur bisikletle yılda bir belki iki defa en fazla.düşmüşümdür

Mustafa555

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Mosso
@kgbybr v fren bakımı kolay yedek parçası ucuz internetten bakarak herşeyini halledebilirsin ama hd fren hem zahmetli hemde bi sorunda tamiri zor ve pahalıdır.uzun yıllar bineceksen v fren bence daha mantıklı.

• Beğen
Tepkiler: kgbybr

kgbybr

Üye
Tepki
0
İsim
Hakan Öz
Başlangıç
1962—63
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu fiyat aralığında başka habgi bisiklet önerirsiniz peki ?