Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında 0burakkara0 tarafından paylaşıldı.

1. 0burakkara0

0burakkara0 Yeni Üye

Adı:
    burak
    Merhabalar aranıza yeni katıldım. Bisiklet merakım yaklaşık 1 ay kadar önce başladı o zamanlar bisikletler hakkında hiç bir bilgim yoktu internetten araştırmalara başlayınca bisikletin ayrı bir dünya olduğunu farkettim. Şimdi az çok bazı şeyleri öğrendim. İlk başlarda görüntüsünden ötürü dağ bisikleti almayı düşünüyordum mesela ama daha sonra benim dağ bisikletine ihtiyacım olmadığını öğrenince vazgeçtim artık şehir bisikleti istiyorum. Yine araştırmalara devam ettim ve carraro sportive 227 nin güzel bir model olduğunu ve bana yeteceğini anladım. Benim yapmak istediklerimi şöyle açıklayayım ben izmitte okuyorum burada yaşıyorum fakat aslında evim istanbulda haftasonları , tatillerde falan hep istanbuldayım. benim bisikletle yapmak istediklerim haftasonları beykoz sahilden üsküdar, kadıköye gitmek kafelerde oturmak balık tutmak vapura atlayıp karşıya geçmek vs. Ayrıca bisikletle kırsal kesimlere köy yollarına (biraz bozuk yollar ) falan gidip gezmek. izmite arabayla geldiğim zamanlarda da okula bisikletle gidip gelmek belki ilerde istanbuldan izmite de bisikletle gelirim belli olmaz :)

Henüz 227 yi canlı görmek nasip olmadı telefonla bir yeri aradım ve nakit 1300 tl olacağını söyledi. Geçenlerde izmitte bir kaç bisikletçi gezdim fakat sadece kron ve salcano görebildim kron tx800 ü beğendim aslında ama 1550 civarı fiyatı biraz aşıyor beni verebileceğim max tutar 1300 tl o da zar zor sonuçta bunun birde ekstraları var suluk kilit eldiven kask vs (kask konusunda biraz kararsızım gerekli bir şey olduğunu bilsemde takabileceğımı sanmıyorum ) her neyse sizce 227 alırsam pişman olur muyum istanbulda en uygun fiyata nereden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
    Birde kafama takılan bir şey o gün baktığım tx800 11 küsür kiloymuş sanırım 227 ise 15 kilo neden bu kadar ağır yada gerçekten ağır mı beni zorlar mı ?