Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında furkangezer tarafından paylaşıldı.

1. furkangezer

furkangezer istanbul

Adı:
    furkan
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    meraba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. bisiklet işinde yeni değilim yıllardır bisiklet biniyorum. evim üsküdar tarafında haftada bir iki gün caddebostana basket oynamaya giderim bisikletle. bisikletim de artık baya eskimiş durumda. geçen bir arkadaşımın bisikletine binince benim bisiklette enerjimin ne kadar boşa gittiğini bisikleti yenilemem gerektiğini farkettim. 700 tl nakit param var. boyum 1.86 65 kiloyum.
    biraz araştırdım şu model kafama yattı. http://www.hepsiburada.com/liste/sa...px?productId=sporsal21973&categoryId=27058700
    tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum.

MehmedBircan bunu beğendi.
  2. Arda Beceren

Arda Beceren Yeni Üye

Seviye:
    Paranı biriktirme şansın var mı ? Eğer dediğin gibi haftada bir iki gün basket oynamaya gidip geliyosan gerek de yok aslında. 1000 tl aşağısı modeller senin insafına kalmış. Sonuçta bir master, doruk noktası, profesyonel bisiklet olmayacağı için 700-800 gibi bisikletlerden farklı özellikler beklememek gerek. Bir de mtb mi şehir mi istediğini söylersen yardımcı olabiliriz.

3. furkangezer

furkangezer istanbul

Adı:
    furkan
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    haftada bir iki basket oynamaya gitmenin dışında ara ara şehir içinde 50 60 km'lik yolculuklar da yapıyorum. paramı biriktirme şansım pek yok gibi çünkü uzun süredir ertelediğim bir durum artık bu yaz binmek istiyorum. şehir içinde biniyor olsam da bisikleti kullanım şeklim de güzergahım üzerindeki asfaltların durumu da şehir bisikletine uygun değil. dağ bisikleti benim için daha uygun olacaktır.

MehmedBircan bunu beğendi.
  4. mustafa.d

mustafa.d Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    ng 650 pek tavsiye edilen bir bisiklet olduğunu söyleye bilirim forumdan öğrendiğim kadarı ile

5. ensar demircan

ensar demircan Yeni Üye

Seviye:
    Kron xc250 ye de bir bak istersen