Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet secimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında melis özhan tarafından paylaşıldı.

1. melis özhan

melis özhan Yeni Üye

Merhaba arkadaslar, bisiklet merakim yeni basladi dolayisiyla da forumla yeni tanistim. Ne kadar yardimci oldugunuzu gorunce karisik kafami netlestirmek icin sizlere danismak istedim. Ben arazide ve cok sık olmamakla beraber sehir icinde de kullanabilecegim bir mountainbike almak istiyorum. Boyum: 1.72 kilom: 62. Almisken duzgun bir bisiklet almak istiyorum fakat butcem de 750 tl civari belki cok az yukari cekebilirim. Bu civarlarda alabilecegim kaliteli bir bisiklet var midir? Not: daha once sedona 700v 710 modellerine bir de carraro force500 modeline baktim. Acikcasi neyin ne oldugundan pek anlamiyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Not2 : kadin oldugumu bilgilendirmekte fayda var kullanim rahatligi da onemli dolayisiyla

2. Fatih Yılmaz

Fatih Yılmaz Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Selamlar. Doların son dönemdeki yüksek artışı nedeniyle bisiklet fiyatları çok uçtu. 750 liraya eğer sıfır almak istiyorsanız çok da kaliteli birşey bulamazsınız. Sedonayı alabiliyorsanız eğer Sedona bisikletlere bakın. Mosso'nun acr101 modeli, Salcanonun düşük astro modellerine bakabilirsiniz.

3. melis özhan

melis özhan Yeni Üye

Tesekkurler yanitiniz icin fakat haftasonu sarachane de iki magazaya sordum sedona 700v yi 700 tl ye verebileceklerini soylediler. Ayrica ben sehiricinde kisa mesafede de kullanmayi dusunuyorum dağ bisikleti secimi yine de uygun mudur?

4. hardal

hardal Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Dağ bisikletinin lastikleri kalın olduğundan sürtünmeyi artırır. Bu da asfalt yolda sizi şehir bisikletine göre daha çok yoracaktır.

5. melis özhan

melis özhan Yeni Üye

arkadaşlar yanıtlarınız için teşekkür ederim fakat dağ bisikleti istediğime kesinlikle karar verdim zaten şehirde kullanımım az olacak. Sedona 710 http://www.sedonabisiklet.com/sedona_bisiklet-710.html linkteki bisikleti veya eğer pazarlık payı olursa carraro big 727 http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=124 almayı düşünüyorum; 27.5 inc jantlar çok daha ilgimi çektiği için. Ve tavsiye edeceğiniz iyi bir bisikletci var mıdır haftasonu gidip alacağım artık