Bİsİklet seÇİmİ yardim

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar yeni bisiklet almayı düşünüyorum 700 Tl ye kadar bütçem var boyum 178 cm kilom 85 civarı ne marka tekerlek boyu amortisör vites pek bilgim yok yanlışta almak istemiyorum. Ben markası ve koduyla beraber önerilerinizi bekliyorum 20 gün içinde almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim herkese bol sürüşler

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Bisikleti hangi amaçla ve nerede kullanacaksın? Çevre koşulları hakkında bilgi vermen gerekir. Ayrıca ödemeyi nakit olarak mı yapacaksın yoksa belli bir karta taksit mi yaptıracaksın, bunlar da önemli. Nakit ödersen her zaman pazarlık şansın olur. Böylece aynı fiyata daha iyi bisikletleri alabilirsin. İstanbul yazıyor profilde, bu konuda da şanslısın. Eminönü-Sirkeci'de elden alabilirsin. Şehriçi diye varsayarak ilk önerimi yapayım;

(link)

Bike and Outdoor'un Beşiktaş'ta mağazası var. Kadıköy'de de diğer şubeleri var.

(link)

Fakat bu fiyata forumda tertemiz, ikinci el 321'ler satılıyor. Üstelik yanında bir sürü aksesuar da var.

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
Kardeşim yanlış anlama ya da anla. Hergün onlarca başlık açılıyor ,bisiklet alacağım yardım! Forum üyeleri, bisiklet severler olarak yorum yazmayı yardım etmeyi seviyoruz ama dediğim gibi hergün onlarca açılan içeriği neredeyse aynı olan başlıklara cevap vermek artık benim için kopyala-yapıştır oldu. Bundan dolayı lütfen önce forumu araştırın, bir marka belirleyin fiyat araştırın. Donanım gibi konularda takıldığınız bir nokta olursa yardımcı olalım ki seve seve oluruz.

İyi araştırmalar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: fatihaydın
Tepki
1
Bisiklet
Ghost
Merhaba arkadaşlar bende bisiklet almayı düşündüyorum. Ghost se 1175 baktım 1000 tl civarı, sonra araştırırken iş değişti, corratec expert 2200 tl oldu, sonra geatech revolver 1500 tl oldu, ama son baktığım rockrider 8.1 1599 tl Decathlon da. Sizlerin fikirlerinede ihtiyacım var...

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@serdar çimen

Yeni bir konu açabilirsiniz eğer tercihlerinizi en aza indirebildiyseniz. Başkasının konusu üzerinden hoş durmaz, o yüzden söylüyorum.

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Kusura bakmayın aceleden dağ bisikleti demeyi unutmuşum ben kemerburgazda oturuyorum ormana da gidebilme imkanım var yani bir de kredi kartıyla alacağım

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
5 6 gündür araştırıyorum Ersin kardeş ama o kadar çok detay var ki tekrar başa dönüyorum yoksa bodozlama okumadan buraya yazmadım.ben önce 29'' düşünüyodum ama bazı yazılarda 26'' olur dediklerini görünce vazgeçeyim dedim.Salcano bakıyodum trek 4300 önerenler oldu tabi bunlar bana değil başkalarına önerenlerden okudum. Ben hem kemerburgazda oturuyorum tabi biliyosan istanbulu yani orman yakın ve şehirde de sürebilirim kredi kartıyla alabileceğim ağır olmayan ki bu da önemliymiş bir bisiklet arıyorum.

Tepki
1
Bisiklet
Ghost
Ahmet kusura bakma özür diliyorum. Acemilikten hiç düşünmeden buraya yazmışım.Dilerim gönlüne göre bisikleti bulursun.

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Ne demek serdar bey benimde ilk yazım bende acemiyim olucak artık öyle şeyler inşallah siz de çözersiniz sorununuzu

ygt127

Aktif Üye
Tepki
16
Bisiklet
Salcano
sedonabola al yada salcano astro 50 falan

Tepki
3
Ersin bey
Bende size ozaman bir şehir bisikleti alacam ve donanım konusunda nelere dikkat etmem gerektiği konusunda yorumunuzu istesem teşekkür ederim