Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet seçimi.yardım.... !

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında gokay28 tarafından paylaşıldı.

1. gokay28

gokay28 Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bende foruma yeni katıldım ve ilk defa kaliteli bir bisiklet almaya karar verdim.ama bisikletler hakkında pek bir bilgim yok.bir kaç model arasında kararsız kaldım.forumdan araştırmalarım sonucunda boy ve kilo özelliklerinin bisiklet tercihlerini etkilediğini okudum.boyum 1.70 kilom 82.aşağıda linklerini verdiğim modellerden benim için en uygunu sizce hangisi olur.birde ilk defa alacağım için görsellik de çok önemli.yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler arkadaşlar :)

http://www.bisikletcim.com/urun/salcano-insomnia-242-shimano-26.aspx

http://www.bisikletcim.com/urun/whistle-miwok-1162-d-26.aspx

http://www.bisikletcim.com/urun/kron-xc-750-hd-26.aspx

2. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bu üç bisiklet içinde benim sıralamam Whistle / Salcano / Kron şeklinde olurdu. En iyi donanım Whistle'da, en iyi maşa Salcano'da, Kron ise her açıdan içlerinde en zayıf olanı. Bende bir Whistle kullanıcısı olarak size Whistle'ı öneririm. Ayrıca Carraro 436 Daytona'yada bakabilirsiniz. Bu arada Bisikletcim.com'da bu üç bisikletin hepsinin fiyatlarını çok yüksek tutmuşlar, piyasadan bu bisikletlerin hepsini orada yazılan fiyatlardan en az 150 TL daha ucuza alabilirsiniz. Eğer Bütçeniz 1000 TL dolaylarında ise ben size Whistle Miwok 1161 D (1000 TL piyasa fiyatı) yada Carraro Daytona 436 D'yi öneririm (950 TL piyasa fiyatı).

3. gokay28

gokay28 Yeni Üye

Seviye:
    dostum çok sağol.bende whistle çok begendim.bunu Ankara da görüp daha iyi bir fiyata alabileceğim bir yer varmıdir bildigin.

4. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ankara bildiğim bir şehir değil ama genelde Bianchi ve Carraro satışı yapan bayiler Whistle'da satıyor. İnternetten araştırıp bulup telefonla stok teyidi alabilirsin.

5. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bu fiyat aralığında donanım olarak alabileceğiniz en güzel bisiklet Alivio-Deore setli Carraro 436 Daytona...

6. gokay28

gokay28 Yeni Üye

Seviye:
    bu modeli Gökalp te tavsiye etmişti.gitmişken bu modelede baklacam.birde daytona nın Alivio-Deore olduğu nasıl anlarım.

7. Ferhat Öz

Ferhat Öz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ankara Ulus ta Yiba çarşısı var.Ulus minibüs duraklarından heykel e doğru yürüdükten sonra kavşaktan sola dönüp yaklaşık 500 metre yürüdüğünüz de solda yiba çarşısını göreceksiniz. Bianchi,Kron,Whistle markalarını bulabilirsin.Pazarlığınız kuvvetliyse iyi bir fiyata bisikleti alabilirsiniz.

8. gokay28

gokay28 Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.1-2 haftaya whistle yada carrora'dan birini alacam inşallah.hatta yanımda iyi de pazarlık yapan bir arkadaşımı götürecem :)

9. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ön ve arka arttırıcıların üzerinde yazıyor...