Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet seçimi yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Erkan Dilek tarafından paylaşıldı.

1. Erkan Dilek

Erkan Dilek Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhaba, öncelikle geçen yıl araştırmalarım sonucu specialized sirrus elite i Beşiktaş aktif pedalda inceleyip almaktan tavır yüzünden vazgeçmiştim.

alıyosan al almıyosan güle güle uğraştırma bizi tarzında yaklaştıkları için almadan çıkmıştım.

Bisikleti öncelikle kilo verme amaçlı, daha sonra da uzun turlara da katılma amaçlı almak istiyordum.
    üniversiteye kadar gün de 15 saatim bisiklet üstünde geçiyordu diyebilirim. kortizon tedavisi ve bilgi işlemci olmamdan dolayı pc başında oturarak çalışmanın da getirisiyle 2005 te 62 kg olan bendeniz 93 kiloyu buldum.

o günkü tavır ve yanımdaki arkadaşımın olum git bi spor salonuna yazıl diyip kafamı çelmesiyle aptal gibi bisiklet almadım.

ve tahmin edeceğiniz gibi 2 ay devam edebildim 1 sene parasını ödediğim spor salonuna.

şimdi tekrar bisiklet almak istiyorum ve bu sefer çok netim.

specialized sirrus fiyatları epey artmış. geçen yıl 1850 tl ye bırakacakalrı bisiklet bu sene 2530 tl .

karbon maşa olmayan düz modeline baktım nakit 1500 e bırakıyorlar.

Diğer yandan sedona 320 yi filan inceliyorum.

çok başınızı şişirdim; şimdi sorum şu;

Sizce Specialized in karbon maşasız düz sirrus modeline 1500 tl mi vermek mantıklı yoksa ekipman olarak daha üst seviyede sedona ya da daha farklı bir markaya mı yönelmek gerekir?

2. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merida lar vardı T2 modeli onlara da bakabilirsin marka takıntısı yoksa .