Bisiklet Seçimi Son Aşama Yardım Scott sub 30-2011

Abdullah Cimis

Forum Demirbaşı
Tepki
208
Bisiklet
Scott
Merhaba arkadaşlar boyum 1.78 bacak uzunluğum 79 cm alacağım bisiklet M kadro boyu 55 cm bana küçük gelir mi? Scott Sub 30 2011 şehir bisikleti. Yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo
Tepki
27
Ben de aynı boyutlardayım M de alabilirsin L'de bir sıkıntı olmaz ikisi de gayet rahat ettirir. M boyda hakimiyet daha sağlam olur hatta.

Abdullah Cimis

Forum Demirbaşı
Tepki
208
Bisiklet
Scott
@Çağrı Akoğlu

çok teşekkürler yorum yazanlara.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.460
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Daha dün 2010 model scoot sub 30 un kadro boyunu ölçtük. Daha doğrusu vakıa tam olarak şu biçim cereyan eyledi. Salcano city sport olan arkadaş 'memmet abi benim bisikletin kadro boyu 51 cm. ya seninki kaç cantim memmet abi' gibisinden hafif lüzumsuza kaçan bir muhabbet eyledi. Bende tam ahanda top ortalandı bana geliyor. şimdi ben bunu doksandan ağlara takmadan evvet bir artistik yapıp ayağımda biraz çevireyimmi diye düşünür ve 'şimdi bak evladım kadro boyları 3 e ayrılır...'şeklinde bir girizgah ile mugalatayı tatlı tatlı başlatmış iken araya elinde mezüresi ile nerden çıktığı bilinmez münasebetsiz musta efendi birden girmesinmi. 'Bizim velespitin kadro boyu 54 cm ölçmene gerek yok ortaam' şeklinde lafa girmişken o elinde mezureyi sele boru üzerinde şöyle bir sündürdü 'yanlış biliyon sen abi bunun kadro boyu 48 santim' diye bizim topun havasını aldı. Demem oki M kadro boyu sub 30 ölçülmüş tartılmış ve kadro boyunun 48 cm olduğu tespit edilmiştir. 177 cantimlik uzunluk için bu kadro boy sınırda olup 178 cm boyundaki ülke vatandaşlarına scott hendesecileri tarafından L kadro boyu önerilmektedir.
Şüpheci not: Eğerki M boyu 48 cm değilde 54 cm geliyorsa ve eğerki benim velespitin üzerinden yolduğum M etiketi oraya elde kalan small malın müşteriye itelenmesi için yapıştırılmışsa ozaman benden ' vay anam vay ne işler döndürmüşsün sen bike and outdooooooooorrrrrrr !!!!!

Abdullah Cimis

Forum Demirbaşı
Tepki
208
Bisiklet
Scott
@mehmetsunu

Teşekkürler güzel yorumunuz için. Kafam karıştı şimdi :/