Bisiklet secimi(maximum 500 tl)

alptug

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Kron
Başlangıç seviyesi bir bisiklet almak istiyorum, tercihim kron xc150 fakat diğer markalar hakkında çok bilgim yok. 2. el almalı mıyım yoksa sıfır başka markalara mı yönelmeliyim. Tavsiyelerinizi merak ediyorm. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: drbekirr
Scudo

frkn9119

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Salcano
Ben olsam ikinci ele bir bakarım.Gayet temiz bisikletler düşüyor çoğu kişi alıp doğru düzgün kullanmadan sıkılıp satmaya kalkıyor.

drbekirr

Üye
Tepki
8
İsim
BEKİR TARTICI
Bisiklet
Carraro
@aptu
kardeş ben de aynı gruptan bir bisiklet düşünüyorum. beraber bişeler bulup alalım..:)

alptug

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Kron
@drbekirr

bulalım alalık kardeşim bana uyar valla :) süreklı sahibinden ve burdakı foruma bakıyorm fakat tüm kron xc150 ler kilit:)

drbekirr

Üye
Tepki
8
İsim
BEKİR TARTICI
Bisiklet
Carraro
ya sorma ben de aynı..bayadır araştırıyorum..kendi ölçülerime göre, ucuz ve yorucu olmayan bişeler rıyorum..daha önce uzun bir süre bisiklet kullandım fakat yaklaşık 5 yıldır kullanmıyorum. şimdi işe gidiş-geliş için arıyorum 5 kmlk mesafe..sen ne için arıyosun?

Ercan Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
251
Bisiklet
Scott
Bütçeyi yükseltemiyorsanız kesinlikle temiz 2. el bakın arkadaşlar. Kron dışında sedona da bakabilirsiniz.

alptug

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Kron
@drbekirr

günlük yarım saat bir saat flan sürmek için arıyorum bende pek olumlu sonuç elde edemedim.

@ERCAN CEBECİ

bakayım teşekkür ediyorm, zaten 2. el ürünlere bakıyorm sürekli

drbekirr

Üye
Tepki
8
İsim
BEKİR TARTICI
Bisiklet
Carraro
sen nerdesin, hangi şehirde?