Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet seçimi Lütfen Yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında hASAN DURMUŞ tarafından paylaşıldı.

1. hASAN DURMUŞ

hASAN DURMUŞ Yeni Üye

Herkese öncelikle merhaba. Arkadaşlar yeni yeni bisiklete merak duyuyorum. Daha çok spor amaçlı ve kısa turlar için bisiklet arayışı içindeydim.Sürüş yapmak isteğim alan genelde aslfalt olacak. Bugün sirekeciye gittim. Daha önceden kafamda belirlediğim modellere bakmak için.

SALCANO ALU ve BIANCHI SHAPE modellerine baktım. Diyeceksinizki ikisi alakasız ve farklı amaçlara hitap eden modeller. Fiyat olarak SALCANO baya cazip ama almışkende şöle adam akkılı bir bisiklet alayım diyorum ve BIANCHI ye yöneliyorum.

Lütfen değerli görüşlerinizi yazınız. Şimdiden çok teşekkürler.

2. BEfe

BEfe Yeni Üye

Seviye:
    Eğer bianci shape modeline doğru baktıysam kadrosu hi-ten çelik görünüyor. Bu kadrolar hiç önerilmiyor. Alüminyum bir kadroya yönelmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca hemen karar vermeyin forumda çok fazla bilgi var bu konuda şöyle bir göz atsanız bile epey bilgi edinirsiniz. İyi günler.

3. yusuf bekar

yusuf bekar Forum Bağımlısı

Seviye:
    bence bianchi almayın helede hele hi ten kadro ise hiç almayın 300 ve 400 arası çok iyi alimünyum kadrolu bisikkletler var biraz daha araştırın derim

4. tollozdemir

tollozdemir Kıdemli Üye

Seviye:
    Adamakıllı bisiklet denince akla Bianchi'nin gelmesi yanlış bence. Bianchi yıllardır markasından kazanıyor.
    (Tabii ki bu adamakıllılığın derecesi üst modellerde tamamen olumlu yönde değişiyor.)

5. serhan erdoğrucular

serhan erdoğrucular Üye

Seviye:
    whistle düşünmelisiniz sardabike net sitesinden inceleyin modelleri

6. RAİNBOW

RAİNBOW Yeni Üye

Seviye:
    Fiyat aralıgı belirtmemişsiniz,bende uzun sure araştırdım,forumdaki arkadaşlardan yardım istedim ve sedona 711v aldım,asvaltta kullanım için lastikleri değiştirdim ve nekadar isabetli bir seçim yaptıgımı anladım,salcano ile arada fiyat olarak cok fark yok,butçeyi bilmediğim için ben sedona 711 diyorum size,şimdiden bol pedallar diliyorum..