Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet seçimi konusunda yardımlarınız bekliyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Berat Tombul tarafından paylaşıldı.

1. Berat Tombul

Berat Tombul Yeni Üye

Adı:
    Berat
    Seviye:
    Öncelikle forumdaki herkese selamlar, bisiklet sporuna olan merakımı uzun bir süredir doruklarda yaşıyorum, siz bisiklet severler sayesinde, uzun bir süredir araştırma yapıyorum sürekli bilgi öğrenmeye, siz abilerimin tecrübelerini okuyup bende kendi yolumu çizmeyi planlıyorum, maddi olanaklardan ve eğitimimin yatılı bir okulda olmasından dolayı, tam olarak hayallerimi ve isteklerimi gerçekleştirebilmiş değilim yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte bende kendime istediğim tarzda uygun bir bisiklet bulmaya çalışıyorum,bisiklet tercihim şehir bisikletinden yana oldu, uzun tur yapmayı çok istediğimden dolayı açıkcası ancak ara sıra hafif arazi koşullarınada girmem değil, siz değerli büyüklerimden yardım istiyorum bu spora yeni başlıycam yeni bir bisiklet almak istiyorum daha önceden unkapanıydı sanırım köprü altı gibi bir yer ordan aldığım bir bisikletim var ama daha iyi bir bisiklet almam gerekiyo, internette bulduğum bu ilanı sizlerle paylaşmak, siz değerli abilerimin tavsiyelerini almak beni çok mutlu edicek, sizce uygunmudur ? iyimidir ?:rolleyes: herkese bol pedallı günler ! umarım eksik bilgi vermemişimdir...
    http://www.sahibinden.com/ilan/alis...deSearchFilter=false&showViewPreferences=true
    kafamda olan bir diğer model ise sedona 310 tavsiyeleriniz bekliyorum...

2. Berat Tombul

Berat Tombul Yeni Üye

Adı:
    Berat
    Seviye:
    Cevap verip yardım edecek kimse yokmu ??:(

3. tahsink44

tahsink44 Yeni Üye

Seviye:
    2nci el mi düsünüyorsun? Denemeden alma.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hakan Can Onrat

Hakan Can Onrat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Boyun kaç
    bu arada linkini verdiğin bisiklet bence pahalı başka modellere bak

5. Berat Tombul

Berat Tombul Yeni Üye

Adı:
    Berat
    Seviye:
    aslında 2.el düşünmüyorum ama sanki bu bisiklet uygun gibi gelmişti biraz bana o yüzden, boyum 1.82 bu arada

tur yapmayı hedefliyorum, asıl amacım bu yönde ve ona göre bir bisiklet almak istiyorum kondisyonum konusunda gayet iyi yani şu an elimde zamanında unkapanından aldığım 26 jant bir dağ bisikleti var toplama baya ağır bir şey selesi falanda çok rahat değil ama şişliden sarıyere sahilden gidip geliyorum fazla yorulmuyorum, daha iyi bir bisiklet olsa süzülücem yollarda, o yüzden tur yapabileceğim uygun bir bisiklet bakıyorum kendime bütçemi fazla zorlamıycak şekilde sonuç olarak öğrenciyim kendim alıcam buna göre tavsiyeleriniz yaparsanız çok memnun olurum hepinize teşekkürler :)

6. Uzbay YELCE

Uzbay YELCE Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    3 Aydır bisiklet araştırıyorum bugün gidip Giant Escape 2 aldım. 25km yaptım hoşuma gitti bir bak istersen :)

7. Berat Tombul

Berat Tombul Yeni Üye

Adı:
    Berat
    Seviye:
    konu silinebilir