Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Seçimi Konusunda Yardıma İhtiyacım Var

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında kerem182 tarafından paylaşıldı.

1. kerem182

kerem182 Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar hepinize selamlar,

Sitenize yeni üye oldum ve gerçekten yardıma çok ihtiyacım var.

En son 20 sene önce bisiklet kullanmış biri olarak yeniden bisiklet sahibi olmaya karar verdim. 20 sene boyunca bisiklet dünyasından ayrı kalınca insan bi çok şeyi kaçırıyor. Benim bisiklet kullandığım yıllarda BMX BİANCHİ dışında başka marka yoktu sanırım yada ben hatırlamıyorum. Kısaca bi araştırma yapim dedim ama mümkün değil o kadar çok marka ve model var ki.
    Ben ihtiyacımı ve kullanım amacımı belirtsem sitedeki tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur sanırım seçim yapmamda.

öncelikle istanbul anadolu yakasında yaşıyorum yaşım 33, kilo 90 boy 176. eşim yaş 33 kilo 60 boy 160.
    haftasonları sahilde yada orman yollarında ortalama 20/30 km lik turlar için kullanılacak,
    benim ağırlığımı taşırken deforme olmayacak,
    güvenli,sağlam ve az masraf çıkartacak birer bisiklet almayı planlıyoruz. Bütçe ortalama her biri için maksimum 800 tl civarında olabilir.

Tavsiye edeceğiniz marka ve modeller nelerdir.
    Zaman ayırıp cevap veren tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

2. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
  3. kerem182

kerem182 Yeni Üye

Seviye:
    merhaba ebubekir, vakit ayırıp cevap verdiğin için çok teşekkürler. Bİrkaç saat süren kısa araştırmam sonucu giriş seviyesi için fiyat performans oranı en uygun olan bisikletlerden biri salcano city fun 70. onu araştırıyorum şimdi, sanırım iyi biri seçim.