Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet seçimi konusunda yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Travis Pastrana tarafından paylaşıldı.

1. Travis Pastrana

Travis Pastrana Yeni Üye

Seviye:
    Ben balıkesirliyim Bisikletten çok iyi anlamıyorum...400 ytl civarında bir bisiklet almayı düşünüorum..Önerebileceğiniz bisikletler varmı terchim tek süspansiyon[ön] disk fren lide olursa iyi olr...

Ulaşmak isterseniz : pirates_of_mtb@hotmail.com

2. baltazar11

baltazar11 Aktif Üye

Seviye:
    şimdi arkadaşım, bence sen bisan aregon xt modelini bir yerde görmüşsün o yüzden disk fren istiyorsun..

neyse ben anlatayım sen çıkarman gerekenleri çıkar.. disk fren hakkında çok bilgim yok ama şunu söylemek isterim ki belirli bir fiyat aralığına kadar bence disk fren almak gereksiz.. çünkü disk frenlerin çok iyileride mevcut çok kötüleride bisan üzerindeki disk fren sana v frenden çok iyi bir kullanım sağlamayacaktır...

400 ytl civarında disk fren olan tek bisiklet bisanın o modelidir ki bende sana yanından bile geçme diyeceğim...

ayrıca disk fren illa olsun diyorsan sedona sd 741 ve 771 modellerine bir bak derim.. ancak fiyatı 700 ytl civarında olması lazım... ayrıca senin fiyat aralığında disk olmayan ve seni ileriye taşıyabilecek çok sağlam bisikletler var ki bunların donanımları tercih etmeyi düşündüğün bisikletlerin çook üstünde

ayrıca tek süspansiyon tercih etmen daha akıllıca eğer iniş bisikleti düşünmüyorsan... çünkü süspansiyon kullanıcıya düz yolda ya da çıkışta çok enerji kaybettiren bir unsurdur... bu yüzden ön maşa da sertlik ayarı olan bir model tercih etmen gerekecek...

sedona borla ve vitra, amoeba hussar, kron xc 500 ve 1000 bu bisikletler üç aşağı beş yukarı senin fiyat aralığındalar sedona vitra ve borla 400 ytl civarında amoeba hussar 600 ytl
    istediğini tercih et ama sakın ola bisan gibi bianchi gibi TR malı olan ama üretim politikasını değiştirmeyen modeller seçme

PhysX bunu beğendi.